Novinky

Tu nájdete aktuálne informácie, upozornenia a zmeny.

10. 4. 2019 - OTVÁRACIE HODINY UNICREDIT BANK POČAS SVIATKOV 19. 4., 21. 4., 22. 4., 1. 5. A 8. 5.

Vážení klienti,

v súvislosti s blížiacim sa sviatkami 19. 4. 2019 (Veľký piatok), 22. 4. 2019 (Veľkonočný pondelok), 21. 4. 2019, (Veľkonočná nedeľa), 1. 5. 2019 (Sviatok práce)  a 8. 5. 2019 (Deň víťazstva nad fašizmom) si vás dovoľujeme informovať, že v uvedené dni budú všetky pobočky UniCredit Bank zatvorené.

Bankové operácie môžete aj cez sviatky realizovať prostredníctvom služieb elektronického bankovníctva. Zároveň je vám k dispozícii infolinka UniTel 0800 14 00 14  alebo *1111.

 

Ďakujeme za pochopenie

 

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky

8. 4. 2019 - U konto – najlepší účet roka druhýkrát za sebou

Ocenenie

Slovenský portál Finančná hitparáda už po druhý krát ocenil naše U konto ako najlepší účet roku vďaka širokému rozsahu služieb a priaznivej cene v rámci balíka. 

O výsledku rozhodla odborná porota na základe dát a mystery shoppingu.

O porovnanie bankových produktov na  portáli Finančná hitparáda  sa v uplynulom roku zaujímalo viac ako 200000 užívateľov finančných produktov.

5. 4. 2019 - Oznámenie podielnikom podfondov Amundi Funds II (predtým Pioneer Funds)

 

Vážení klienti,

dovoľujeme si vás informovať o zlúčení rodín fondov Amundi Funds a Amundi Funds II (predtým Pioneer Funds) do jednej rodiny, ktoré je naplánované na jún 2019. Detailné informácie týkajúce sa fúzie, vrátane charakteristiky zlučovaných a cieľových podfondov nájdete na stránkach skupiny Amundi v Slovenskej republike https://www.pioneerinvestments.sk/.

S pozdravom,

UniCredit Bank

 

 

2. 4. 2019 - Informácia o plánovanej odstávke služieb Infolinky a pobočiek v nákupných centrách dňa 6. 4. 2019

Vážení klienti, 

z dôvodu plánovanej technickej odstávky bankového systému budú pobočky situované v nákupných centrách (Aupark Bratislava, Polus Bratislava, Europa Banská Bystrica, Aupark Žilina) v sobotu 6. 4. 2019 celý deň zatvorené. 


Zákaznícka linka bude pre vás dostupná v štandardnom čase len so službami týkajúcimi sa všeobecných informácií.

Všetky operácie a servis klienta bude k dispozícii opäť v nedeľu 7. 4. 2019. Služby elektronického a mobilného bankovníctva vrátane platieb kartami a výbery z bankomatov budú fungovať bez obmedzenia.

Ďakujeme za pochopenie.

Vaša UniCredit Bank

15. 3. 2019 - Informácia o prevádzke v pobočke Čadca, 11. apríla

Vážení klienti,

dovoľujeme si vás informovať, že dňa 11. 4. 2019 bude pobočka Palárikova 85, Čadca z dôvodu odstávky elektrickej energie v čase od 8:00 hod do 14:15 hod zatvorená. V čase od 7:30 hod do 14:15 hod nebude funkčný ani bankomat.

Na realizáciu bankových operácií môžete i naďalej využívať služby elektronického bankovníctva a infolinku UniTel (*1111 alebo 0800 14 00 14).

Za  dočasné obmedzenie sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky

7. 3. 2019 - Informácia k vyhodnoteniu súťaže "Plníme vianočné priania našich klientov"

Vážení klienti,

v rámci predvianočnej akcie “Plníme klientom vianočné priania” sme od klientov dostali množstvo úprimných prianí.

Komisia počas januára vybrala až 100 prianí našich klientov z Česka i Slovenska.

  • podporiť charitatívnu organizáciu,

  • darovať niekomu originálny darček,

  • zdravotné pomôcky a ozdravné pobyty,

  • dovolenku pre svojich blízkych,

  • praktické darčeky pre svoju rodinu.

Autori vybraných prianí boli telefonicky kontaktovaní s dobrou správou, že ich prianie bolo vybrané a počas mesiaca februára sa s nimi banka opätovne skontaktuje s cieľom dohodnúť detaily realizácie ich prianí.

Priania budeme postupne plniť v priebehu nasledujúceho štvrťroka a vy budete mať možnosť na našich webových stránkach sledovať, ako sme jednotlivé priania splnili.

Ďakujeme, že ste s nami.

S úctou

Vaša UniCredit Bank

23. 1. 2019 - Upozornenie na podvodné konanie

Vážená klientka, vážený klient,
prosím venujte pozornosť priloženej informáciu, ktorá popisuje podvodné konanie zo strany hackerov, ktorých cieľom je odoslanie finančných prostriedkov z firemného účtu. Čítajte tu.

Dvojnásobné ocenenie v súťaží finančných produktov Zlatá minca

 

Naše úvery PRESTO bezúčelový úver a PRESTO Business získali 2.miesto v súťaži finančných produktov Zlatá minca – v kategórii bezúčelových a podnikateľských úverov. Konkrétne, v rebríčku v kategórii Spotrebné úvery sa umiestnil náš Bezúčelový PRESTO Úver a v kategórii podnikateľské úvery - PRESTO Business.

V súťaži hlasovala 47 členná odborná porota, zložená z odborníkov na bankovníctvo, poisťovníctvo, z finančných inštitúcií a univerzít.   

Retailovému tímu srdečne blahoželáme.

Zlatá minca

Zlatá minca

 

28. 5. - U konto získalo ocenenie Bežný účetFH roka 2017

Ocenenie Finančná Hitparáda

Portál Finančná hitparáda ocenil naše U konto ako najlepší účet roku 2017 a to vďaka širokému rozsahu služieb v rámci balíka a vďaka priaznivej cene. O výsledku rozhodlo 250 000 užívateľov finančných produktov na Finančnej hitparáde počas roka.

Spinning wheel animation

Loading