SME TU PRE VÁS

Vážení klienti,

 

sme tu pre vás a pre všetko, na čom záleží. Našou najvyššou prioritou je ochrana zdravia a bezpečnosť vás i našich zamestnancov.

 

OTVÁRACIE HODINY POBOČIEK

 

Všetky pobočky vrátane obchodných centier sú otvorené v štandardných otváracich hodinách

 

Radi by sme vás požiadali, aby ste aj naďalej pristupovali do pobočky v respirátoroch bez výdychového ventilu FFP2 alebo KN95.

 

Zároveň, prosíme, dodržiavajte bezpečnú vzdialenosť medzi vami a zamestnancami pobočky a medzi ostatnými klientmi. Chránite tak seba i svoje okolie. Naše aktuálne zásady a postupy sú v súlade s nariadením Bezpečnostnej rady štátu a pravidlami skupiny UniCredit.

BANKA Z DOMU

  • Bežné bankové operácie môžete jednoducho a rýchlo vykonávať z pohodlia domova, prostredníctvom digitálnych kanálov UniCredit Bank, v Online Bankingu a mobilnom Smart Bankingu. Odporúčame tiež používať naše mobilné platby Apple Pay, Google Pay, aby ste minimalizovali manipuláciu s hotovosťou.

Viac informácii nájdete TU.

  • V prípade, že potrebujete poradenské služby svojho bankára, dohodnite si s ním schôdzku telefonicky alebo sa môžete obrátiť na našu Infolinku +421 2 6920 2090, ktorá vám je k dispozícii od pondelka do nedele od 7:00 do 22:00.

 

ŠPECIÁLNA PODPORA PRE VÁS

  • Pripravili sme pre vás možnosť odkladu splátok odkladu splátok úverov na bývanie, hypotekárnych úverov, PRESTO úverov a úverov pre firmy, malých podnikateľov a živnostníkov TU.

 

Situáciu naďalej aktívne monitorujeme a snažíme sa jednať vždy v najlepšom záujme našich zamestnancov a rovnako vás, našich klientov.

 

Informácie na tejto stránke sú priebežne aktualizované. Posledná aktualizácia prebehla dňa 10. 1. 2022

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo