SME TU PRE VÁS

Vážení klienti,

 

robíme všetko pre to, aby sme vás v tejto ťažkej dobe čo najviac podporili. Našou najvyššou prioritou je ochrana zdravia a bezpečnosť rovnako vás, aj našich zamestnancov.

 

OBMEDZENIE PRACOVNÉHO ČASU POBOČIEK - PREVENTÍVNE OPATRENIA

Aby sme zaistili normálny chod našich služieb a bankových operácií, zaviedli sme na našich pobočkách preventívne opatrenia. Radi by sme vás požiadali, aby ste pristupovali na pobočku jednotlivo podľa pokynu personálu.

Zároveň prosím dodržujte vzdialenosť aspoň dva metre medzi vami a zamestnancami pobočky aj ostatnými klientmi. Toto opatrenie, prosíme, dodržujte ako vnútri pobočky, tak aj vonku pri vstupe do budovy. Chránite tak seba i svoje okolie.

 

Zároveň od 17. 3. 2020 obmedzuje pracovný čas svojich pobočiek, a to v pracovných dňoch od 10.00 do 14.00 hod.

Naše momentálne zásady a postupy sú plne v súlade s preventívnymi opatreniami v rámci mimoriadnej situácie, ktorú vyhlásila vláda SR.

6.4. a 7.4. 2020 Uzavretie pobočky Piešťany

BANKA Z DOMU

  • Bežné bankové operácie môžete jednoducho a rýchlo vykonávať z pohodlia domova, prostredníctvom digitálnych kanálov UniCredit Bank, v Online Bankingu a mobilnom Smart Bankingu. Odporúčame tiež používať naše mobilné platby Apple Pay, Google Pay, aby ste minimalizovali manipuláciu s hotovosťou.

Viac informácii nájdete TU.

  • V prípade, že potrebujete poradenské služby svojho bankára, dohodnite si s ním schôdzku telefonicky alebo sa môžete obrátiť na zákaznícky servis na čísle 0800 14 00 14, ktorý vám je k dispozícii od pondelka do nedele od 7:00 do 20:00.

 

ŠPECIÁLNA PODPORA PRE VÁS

  • Pripravujeme pre vám možnosť odkladu splátok úverov a úverov na bývanie.

 

Situáciu naďalej aktívne monitorujeme a snažíme sa jednať vždy v najlepšom záujme našich zamestnancov a rovnako vás, našich klientov.

 

Informácie na tejto stránke sú priebežne aktualizované. Posledná aktualizácia prebehla dňa 5. 4. 2020

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo