Tlačové správy a novinky

Novinky a tlačové správy

UniCredit

UniCredit podpísala chartu žien vo finančnom sektore

11. 7. 2018

UniCredit podpísala chartu žien vo finančnom sektore a zaviazala sa tak k rodovej rozmanitosti vo finančných službách Súčasť akčného plánu banky v oblasti diverzity.

Čítaj ďalej
O banke

Strategické partnerstvo s poisťovňami Generali a Allianz

5. 6. 2018

UniCredit podpísala dve strategické partnerstvá v oblasti bankopoistenia s poisťovňami Allianz a Generali v strednej a východnej Európe...

Čítaj ďalej
Účty a balíky

U konto získalo ocenenie - Bežný účetFH roka 2017

28. 5. 2018

U konto získalo ocenenie od portálu Finančná hitparáda - najlepší "Bežný účetFH" roka 2017 a to vďaka širokému rozsahu služieb vrámci balíka...

Čítať ďalej
Hypoúvery

Hypotéky s ú.s. už od 0,69 % p.a.

1. 6. 2018

Úrokové sadzby hypoték sú na minimách. Trojročné fixácie si môžu klienti v UniCredit Bank vybaviť už od 0,69 % p. a. pri fixácii na 3 roky ...

Čítať ďalej

UniCredit Bank

Naša stratégia je jednoznačná a dlhodobá: UniCredit je a naďalej aj ostane jednoduchou úspešnou paneurópskou komerčnou bankou, s úspešnou divíziou firemného a investičného bankovníctva, ktorá rozsiahlej klientskej základni, ktorú tvorí 26 miliónov klientov, poskytuje jedinečné služby svojej siete v západnej, strednej a východnej Európe.

UniCredit ponúka svojim klientom odborné znalosti na lokálnej i medzinárodnej úrovni a poskytuje im bezkonkurenčný prístup k popredným bankám na 14 hlavných trhoch prostredníctvom svojej európskej bankovej siete v Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku a Turecku.
UniCredit pomocou medzinárodnej siete zastúpení a pobočiek poskytuje služby klientom v ďalších 18 krajinách na celom svete.

Tlačové centrum

Vitajte na stránke komunikačného odboru UniCredit Bank.

Nájdete tu tlačové správy, fotografie našich predstaviteľov, finančné údaje o banke. V prípade otázok na tlačové centrum nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj je neoddeliteľnou súčasťou našej misie. Staráme sa o to, aby náš prístup v oblasti trvalo udržateľného rozvoja bol aj do budúcnosti efektívny a generoval prospešné aktivity voči našim akcionárom a všetkým záujmovým skupinám okolo nás doma i vo svete.