Tlačové správy a novinky

Novinky a tlačové správy

UniCredit Bank

Plníme priania našim klientom

8. 2. 2019

V rámci predvianočnej akcie “Plníme klientom vianočné priania” sme od našich klientov dostali množstvo úprimných prianí. Komisia vybrala 100 najúprimnejších, ktorých autori boli kontaktovaní...

Čítaj ďalej
Účty a balíky

Získajte s U kontom 4 eur mesačne!

1. 10. 2018

Každý mesiac odmeníme 4 eurami nových klientov s bežným účtom U konto i novým podnikateľským U kontom BUSINESS...

Čítaj ďalej
Úvery

Ocenenie Zlatá minca pre PRESTO Úvery

5. 6. 2018

PRESTO bezúčelový úver a PRESTO Business úver získali 2. miesto v súťaži finančných produktov Zlatá minca v kategórii...

Čítaj ďalej
Ocenenie

UniCredit Bank je najlepšou korporátnou bankou v ČR

3. 1. 2019

UniCredit Bank sa stala najlepšou korporátnou bankou v Českej republike. Ocenil ju mezinárodný časopis Global Banking & Finance, ktorý každoročne prináša prehľad najlepších bánk sveta v niekoľkých kategóriách včetne korporátneho bankovníctva...

Čítať ďalej

UniCredit Bank

UniCredit je jednoduchou úspešnou celoeurópskou komerčnou bankou s plnohodnotným korporátnym a investičným bankovníctvom, ktorá prináša svojím klientom produkty a služby prostredníctvom svojej unikátnej obchodnej siete v západnej, strednej a východnej Európe. Pomocou skutočných riešení, ktoré využívajú synergiu medzi retailovým, privátnym, firemným a investičným bankovníctvom, plníme skutočné potreby klientov. Spôsob, akým tieto riešenia poskytujeme, je rovnako dôležitý ako riešenia samotné, preto všetko, čo robíme, vychádza z princípov etiky a rešpektu. Sme bankou pre všetko, na čom záleží. Disponujeme lokálnymi skúsenosťami i medzinárodnou pôsobnosťou a našich klientov podporujeme a poskytujeme im bezkonkurenčný prístup k špičkovým produktom a službám na 14 hlavných európskych trhoch. Vďaka udržateľnému obchodnému rastu ostáva UniCredit celoeurópskym víťazom.
UniCredit ponúka svojim klientom odborné znalosti na lokálnej i medzinárodnej úrovni a poskytuje im bezkonkurenčný prístup k popredným bankám na 14 hlavných trhoch prostredníctvom svojej európskej bankovej siete v Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku a Turecku.
UniCredit pomocou medzinárodnej siete zastúpení a pobočiek poskytuje služby klientom v ďalších 18 krajinách na celom svete.
O UniCredit

Tlačové centrum

Vitajte na stránke komunikačného odboru UniCredit Bank.

Nájdete tu tlačové správy, fotografie našich predstaviteľov, finančné údaje o banke. V prípade otázok na tlačové centrum nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj je neoddeliteľnou súčasťou našej misie. Staráme sa o to, aby náš prístup v oblasti trvalo udržateľného rozvoja bol aj do budúcnosti efektívny a generoval prospešné aktivity voči našim akcionárom a všetkým záujmovým skupinám okolo nás doma i vo svete.