Tlačové správy a novinky

Novinky a tlačové správy

Účty a balíky

Získajte s U kontom 4 eur mesačne!

1. 10. 2018 2018

Každý mesiac odmeníme 4 eurami nových klientov s bežným účtom U konto i novým podnikateľským U kontom BUSINESS...

Čítaj ďalej
Úvery

Ocenenie Zlatá minca pre PRESTO Úvery

5. 6. 2018

PRESTO bezúčelový úver a PRESTO Business úver získali 2. miesto v súťaži finančných produktov Zlatá minca v kategórii...

Čítaj ďalej
Účty a balíky

U konto získalo ocenenie - Bežný účetFH roka 2017

28. 5. 2018

U konto získalo ocenenie od portálu Finančná hitparáda - najlepší "Bežný účetFH" roka 2017 a to vďaka širokému rozsahu služieb vrámci balíka...

Čítať ďalej
Ocenenie

Skupina UniCredit získala 23 ocenení v prieskume Euromoney Cash Management 2018

27. 9. 2018

Prieskum Euromoney Cash Management 2018 označil skupinu UniCredit ako poskytovateľa služieb cash managementu prvej voľby pre medzinárodné korporácie, ktoré pôsobia v strednej a východnej Európe, ako aj pre služby poskytované klientom a nefinančným inštitúciám.

Čítať ďalej

UniCredit Bank

Naša stratégia je jednoznačná a dlhodobá: UniCredit je a naďalej aj ostane jednoduchou úspešnou paneurópskou komerčnou bankou, s úspešnou divíziou firemného a investičného bankovníctva, ktorá rozsiahlej klientskej základni, ktorú tvorí 26 miliónov klientov, poskytuje jedinečné služby svojej siete v západnej, strednej a východnej Európe.

UniCredit ponúka svojim klientom odborné znalosti na lokálnej i medzinárodnej úrovni a poskytuje im bezkonkurenčný prístup k popredným bankám na 14 hlavných trhoch prostredníctvom svojej európskej bankovej siete v Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku a Turecku.
UniCredit pomocou medzinárodnej siete zastúpení a pobočiek poskytuje služby klientom v ďalších 18 krajinách na celom svete.

Tlačové centrum

Vitajte na stránke komunikačného odboru UniCredit Bank.

Nájdete tu tlačové správy, fotografie našich predstaviteľov, finančné údaje o banke. V prípade otázok na tlačové centrum nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj je neoddeliteľnou súčasťou našej misie. Staráme sa o to, aby náš prístup v oblasti trvalo udržateľného rozvoja bol aj do budúcnosti efektívny a generoval prospešné aktivity voči našim akcionárom a všetkým záujmovým skupinám okolo nás doma i vo svete.