O nás

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je členom skupiny UniCredit, úspešnej celoeurópskej komerčnej banky. 

UniCredit je jednoduchou úspešnou celoeurópskou komerčnou bankou s plnohodnotným korporátnym a investičným bankovníctvom, ktorá prináša svojím klientom produkty a služby prostredníctvom svojej unikátnej obchodnej siete v západnej, strednej a východnej Európe.

UniCredit Group

Novinky a tlačové správy

UniCredit Bank

Plníme priania našim klientom

8. 2. 2019

V rámci predvianočnej akcie “Plníme klientom vianočné priania” sme od našich klientov dostali množstvo úprimných prianí. Komisia vybrala 100 najúprimnejších, ktorých autori boli kontaktovaní...

Čítaj ďalej
Účty a balíky

Získajte s U kontom 4 eur mesačne!

1. 10. 2018

Každý mesiac odmeníme 4 eurami nových klientov s bežným účtom U konto i novým podnikateľským U kontom BUSINESS...

Čítaj ďalej
Úvery

Ocenenie Zlatá minca pre PRESTO Úvery

5. 6. 2018

PRESTO bezúčelový úver a PRESTO Business úver získali 2. miesto v súťaži finančných produktov Zlatá minca v kategórii...

Čítaj ďalej
Bezpečnosť na prvom mieste

Upozornenie pred podvodnými e-mailami

12. 9. 2019

Dovoľujeme si vás upozorniť na zvýšený výskyt podvodných mailov....

Čítať ďalej

UniCredit Bank

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia patrí na obidvoch trhoch medzi popredné finančné inštitúcie a je členom skupiny UniCredit, úspešnej celoeurópskej komerčnej banky. Sme bankou s najspokojnejšími klientmi na českom a slovenskom trhu. Pokrývame finančné potreby individuálnych a privátnych klientov, podnikateľov, korporátnych i medzinárodných firiem, ktorým poskytujeme okrem iného aj špičkové služby v oblasti štruktúrovaného a syndikovaného financovania akvizičného financovania, financovania komerčných nehnuteľností, financovania poľnohospodárstva či financovania zo štrukturálnych fondov EÚ.

Tlačové centrum

Vitajte na stránke komunikačného odboru UniCredit Bank.

Nájdete tu tlačové správy, fotografie našich predstaviteľov, finančné údaje o banke. V prípade otázok na tlačové centrum nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj je neoddeliteľnou súčasťou našej misie. Staráme sa o to, aby náš prístup v oblasti trvalo udržateľného rozvoja bol aj do budúcnosti efektívny a generoval prospešné aktivity voči našim akcionárom a všetkým záujmovým skupinám okolo nás doma i vo svete.