Tlačové správy a novinky

Novinky a tlačové správy

UniCredit Bank

150. výročie založenia Živnostenskej banky

9. 11. 2018

UniCredit Bank si pripomína 150. výročie založenia Živnostenskej banky, ktorá mala významný vplyv na rozvoj domácej ekonomiky.

Čítaj ďalej
Účty a balíky

Získajte s U kontom 4 eur mesačne!

1. 10. 2018

Každý mesiac odmeníme 4 eurami nových klientov s bežným účtom U konto i novým podnikateľským U kontom BUSINESS...

Čítaj ďalej
Úvery

Ocenenie Zlatá minca pre PRESTO Úvery

5. 6. 2018

PRESTO bezúčelový úver a PRESTO Business úver získali 2. miesto v súťaži finančných produktov Zlatá minca v kategórii...

Čítaj ďalej
Ocenenie

UniCredit Bank je najlepšou korporátnou bankou v ČR

3. 1. 2019

UniCredit Bank sa stala najlepšou korporátnou bankou v Českej republike. Ocenil ju mezinárodný časopis Global Banking & Finance, ktorý každoročne prináša prehľad najlepších bánk sveta v niekoľkých kategóriách včetne korporátneho bankovníctva...

Čítať ďalej

UniCredit Bank

Naša stratégia je jednoznačná a dlhodobá: UniCredit je a naďalej aj ostane jednoduchou úspešnou paneurópskou komerčnou bankou, s úspešnou divíziou firemného a investičného bankovníctva, ktorá rozsiahlej klientskej základni, ktorú tvorí 26 miliónov klientov, poskytuje jedinečné služby svojej siete v západnej, strednej a východnej Európe.

UniCredit ponúka svojim klientom odborné znalosti na lokálnej i medzinárodnej úrovni a poskytuje im bezkonkurenčný prístup k popredným bankám na 14 hlavných trhoch prostredníctvom svojej európskej bankovej siete v Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku a Turecku.
UniCredit pomocou medzinárodnej siete zastúpení a pobočiek poskytuje služby klientom v ďalších 18 krajinách na celom svete.
O UniCredit

Tlačové centrum

Vitajte na stránke komunikačného odboru UniCredit Bank.

Nájdete tu tlačové správy, fotografie našich predstaviteľov, finančné údaje o banke. V prípade otázok na tlačové centrum nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj je neoddeliteľnou súčasťou našej misie. Staráme sa o to, aby náš prístup v oblasti trvalo udržateľného rozvoja bol aj do budúcnosti efektívny a generoval prospešné aktivity voči našim akcionárom a všetkým záujmovým skupinám okolo nás doma i vo svete.