Tlačové správy a novinky

Novinky a tlačové správy

Online Banking

Plánovaná technická odstávka elektronického a mobilného bankovníctva

Počas nadchádzajúceho víkendu od 21. apríla 21:00 do nedele 22. apríla 15:00 dostupné služby elektronického a mobilného bankovníctva.

Čítaj ďalej
Hypoúvery

Hypotéky s ú.s. už od 0,79 % p.a.

5. 4. 2018

Úrokové sadzby hypoték sú na minimách.Trojročné fixácie si môžu klienti v UniCredit Bank vybaviť už od 0,79 % p. a. 10-ročnú fixáciu môžu klienti získať s úrokom 1,89 % p. a. ...

Čítaj ďalej
Mobilná aplikácia

Smart Banking v novom dizajne

25. 1. 2018

Aplikácia Smart Banking získala úlne nový dizajn, ktorý vám ešte viac uľahčí správu vašich financií. Aktualizácie sú dostupné na GooglePlay a AppStore...

Čítať ďalej
Ocenenie

Ocenenie najlepšieho privátneho bankovníctva v roku 2017 na Slovensku

30. 10. 2017

Podľa magazínu The Banker je UniCredit Bank najlepšou bankou pre privátnych klientov na Slovensku...

Čítať ďalej

Vitajte v UniCredit

Sme silná európska skupina s jednoduchým modelom komerčného bankovníctva, ktorý ťaží z korporátneho a investičného bankovníctva a poskytuje klientom unikátnu obchodnú sieť v západnej, strednej a východnej Európe.
Ponúkame lokálne znalosti i medzinárodný dosah. Sprevádzame a podporujeme 25 miliónov klientov po celom svete. Poskytujeme im bezkonkurenčný prístup k našim bankám na 14 kľúčových trhoch, rovnako ako i v ďalších 18 krajinách po celom svete. Naša strategická poloha v západnej, strednej a východnej Európe nám umožňuje disponovať jedným z najvyšších trhových podielov v regióne.
Zatiaľ čo naša značka je rozpoznateľná v celej Európe, zachovali sme si i vysoko hodnotné lokálne značky bánk, ktoré sme získali pri vzniku našej skupiny.

Viac informácií

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia dosiahla v prvom polroku 2016 výborný obchodný výsledok, konsolidovaný čistý zisk medziročne narástol o 11,9 % na 3,5 miliárd Kč.

Komentár Jiřího Kunerta, generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia:
„ I napriek zvýšeným nákladom do Rezolučného fondu a Fondu poistenia vkladov sme dosiahli dvanásťpercentný rast konsolidovaného čistého zisku. K tomuto významnému nárastu čistého zisku prispeli okrem stabilne sa zvyšujúcich objemov retailových a korporátnych úverov i výnosy plynúce z medzinárodných transakcií – akvizícia VISA Europe, kde naša banka mala majetkovú účasť. Naprieč všetkými segmentami sa nám darí úspešne implementovať nastavenú stratégiu a vytvárame si silnú pozíciu pre ďalší rast na oboch trhoch. UniCredit Bank sa i naďalej teší vysokej dôvere klientov v období, kedy sú banky v celej Európe pod tlakom rastúcich regulácií, udržania výnosnosti a udalostí ako je Brexit. “

Tlačové centrum

Vitajte na stránke komunikačného odboru UniCredit Bank.

Nájdete tu tlačové správy, fotografie našich predstaviteľov, finančné údaje o banke. V prípade otázok na tlačové centrum nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj je neoddeliteľnou súčasťou našej misie. Staráme sa o to, aby náš prístup v oblasti trvalo udržateľného rozvoja bol aj do budúcnosti efektívny a generoval prospešné aktivity voči našim akcionárom a všetkým záujmovým skupinám okolo nás doma i vo svete.