Skip to main content

Podielové fondy Pioneer

Hľadáte spôsob, ako zaujímavo zhodnotiť svoje peniaze, ale nemáte dostatok informácií a času aktívne sa venovať investovaniu na finančných trhoch? Chcete mať svoje peniaze rýchlo k dispozícii, ak by ich bolo potrebné použiť na iné účely? Investovanie do podielových fondov Vám toto všetko umožňuje.

Naša banka ponúka rozsiahlu škálu podielových fondov spoločnosti Pioneer Investments, ktorá je na trhu už od roku 1928 a patrí medzi najvýznamnejších správcov na svete. K dispozícii máte produkty od vysoko konzervatívnych, ktoré kladú dôraz na bezpečnosť, až po dynamické, s potenciálom vyššieho zhodnotenia. Vybrať si môžete z fondov zameraných na rôzne regióny a investovať v českých korunách ako aj amerických dolároch alebo eurách.

Prinášame Vám:

  • potenciálny výnos prevyšujúci infláciu
  • peniaze k dispozícii obvykle do 5 dní
  • profesionálnu správu skúseného portfólio manažéra

Fondy tretích strán

Naša banka Vám dokáže ponúknuť aj podielové fondy ostatných významných investičných spoločností. Vyberáme pre Vás tých najskúsenejších správcov, ktorí patria v tomto odbore k najlepším na svete. Ide napríklad o spoločnosti Franklin Templeton Investments, Fidelity Worldwide Investments alebo BNP Paribas Investment Partners. Vďaka tomu môžete využiť príležitosť na ďalšie rozloženie svojich prostriedkov a optimalizovať svoje portfólio. Fondy týchto správcov sú určené exkluzívne pre klientov privátneho bankovníctva.

Prinášame Vám:

  • potenciálny výnos prekonávajúci infláciu
  • peniaze k dispozícii do 5 dní
  • profesionálnu správu

Kontaktná banka

Verejné ponúkanie zahraničného fondu na území Slovenskej republiky je možné na základe zmluvy o kontaktnom mieste. Zahraničný štandardný fond musí tuzemským investorom zaistiť minimálne štandardné služby, ktoré sú definované činnosťou kontaktného miesta.

Túto službu Vám zaistíme podľa § 144  zákona č. 203/2011 Z. z. o kolektívnom investovaní v znení neskorších predpisov.

Smart Banking
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania účtu

- najrýchlejšie prihlásenie pomocou odtlačku Vášho prstu

- zadarmo pre všetky účty

- výrazne šetrí poplatky za transakcie

Spinning wheel animation

Loading