Podielové fondy

Hviezdne fondy Pioneer

Uvažujete nad spôsobom, ako zhodnocovať svoje financie, ale nemáte dostatok informácií a času plnohodnotne sa venovať investovaniu na finančných trhoch?

Chceli by ste mať o svoje peniaze profesionálne postarané a zároveň ich mať rýchlo k dispozícii?

Investovanie s expertom na investície UniCredit Bank do podielových fondov Pioneer vám to všetko umožní. UniCredit Bank vám ponúka najširšiu škálu podielových fondov s možnosťou vysoko nadpriemerného zhodnotenia1. O vaše prostriedky sa dennodenne profesionálne stará Amundi Asset Management.

Spoločnosť Amundi sa vďaka spojeniu so spoločnosťou Pioneer Investments stala najväčším správcom investícií v Európe2 s objemom spravovaného majetku prevyšujúcim 1,3 bilióna3 EUR a zároveň sa spoločnosť Amundi radí medzi TOP102 správcov z celého sveta.

Výhody, ktoré získate:

  • potenciál výnosu vysoko prekonávajúceho infláciu
  • dlhoročné odborné skúsenosti a znalosti profesionálov zo skupiny Amundi, ktorá spravuje financie pre viac ako 100 miliónov klientov na celom svete
  • rýchla dostupnosť vašich prostriedkov obvykle do 3 – 5 dní bez výstupných poplatkov
  • k investícií možnosť získať 12-mesačný termínovaný vklad s úrokom až 4 % p. a.
  • profesionálne riadené, kvalitné a výkonnejšie fondy ako konkurencia1

1        Podľa hodnotenia renomovanou nezávislou spoločnosťou Morningstar.

2        Rebríček IPE „Top 400 asset managers“ zverejnený v júni 2017 a založený na výške majetku pod správou k decembru 2016.

3        Kombinované údaje Amundi a Pioneer Investments podľa stavu ku koncu decembra 2016.odnotenia renomovanou nezávislou spoločnosťou Morningstar

Viac Informácií

Spinning wheel animation

Loading