Podielové fondy

Podielové fondy Amundi

Uvažujete nad spôsobom, ako zhodnocovať vlastné finančné prostriedky, ale nemáte dostatok informácií a času sa plnohodnotne venovať dianiu na finančných trhoch? Chcete mať o svoje peniaze profesionálne postarané a súčasne ich mať v prípade potreby rýchlo k dispozícií? Pokiaľ ste na obe otázky odpovedali „áno“, máme pre Vás riešenie.

Vďaka investovaniu do podielových fondov spravovaných spoločnosťou Amundi Asset Management môžete vyberať z niekoľkých desiatok fondov investujúcich do rôznych tried aktív (akcie, dlhopisy, realitné fondy a ďalšie investície) alebo rôzne regionálne či odvetvovo zameraných. Môžete si však taktiež zvoliť len jeden zo široko diverzifikovaných fondov ponúkajúci vhodný mix vyššie uvedeného.

O Vaše prostriedky sa každodenne pravidelne stará spoločnosť Amundi Asset Management, ktorá sa vďaka spojeniu so spoločnosťou Pioneer Investments stala najväčším správcom aktív v Európe s objemom spravovaného majetku prevyšujúcim 1,3 bilióna EUR. Zároveň sa spoločnosť Amundi radí medzi TOP10 správcov z celého sveta.

Hlavné parametre:

  • možnosť získania atraktívneho výnosu
  • jednoduché riešenie dostupné pre každého
  • flexibilita – Vaše prostriedky dostupné obvykle do 5 dní bez výstupných poplatkov
  • k investícii do podielových fondov možnosť získať 3-mesačný termínovaný vklad s úrokom 2% p.a. vďaka produktu "DUET PLUS"
  • dlhoročné odborné skúsenosti a znalosti expertov zo skupiny Amundi, ktorá spravuje financie pre viac než 100 miliónov klientov po celom svete
  • profesionálne riadené a kvalitné podielové fondy spoločnosti Amundi

Viac Informácií

Investiční akademie

Chcete sa dozvedieť viac o investovaní? Máme pre vás informácie, ktoré zodpovedia vaše otázky a poradia, prečo investovať a ako začať. Viac informácií TU.

DUET PLUS

Je dôležité si vybrať veci, ktoré spolu skvele ladia. Ako termínovaný vklad a investície.

Ak hľadáte príležitosť na získanie zaujímavého výnosu z investícií a zároveň očakávate garantovaný výnos, program DUET PLUS je pre vás tou správnou voľbou.

Čo získate?

  • garantovaný nadštandardný výnos 2 % p.a. na 3 mesačnom termínovanom vklade
  • peniaze investované do podielových fondov Amundi Asset Management sú rýchlo k dispozícii
  • široká ponuka fondov Amundi Asset Management s rôznou investičnou stratégiou v mene EUR alebo USD

Viac informácií

Investiční akademie

Chcete sa dozvedieť viac o investovaní? Máme pre vás informácie, ktoré zodpovedia vaše otázky a poradia, prečo investovať a ako začať. Viac informácií TU.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo