U-šetrite

 

Výbery hotovosti v zahraničí zdarma
 

▸ výber z bankomatu

▸ výber z cudzieho bankomatu

 

Výbery v zahraničí zdarma

Výbery v zahraničí zadarmo

Na dovolenku v zahraničí už sa plné peňaženky hotovosti dávno nenosia. Poplatky za výbery z bankomatov sa ale môžu poriadne nasčítať.

 UniCredit ide v ústrety všetkým cestovateľom – s U kontom si peniaze vyberiete  úplne zdarma, a to v akejkoľvek krajine, ak si na účet mesačne zasielate aspoň 400 EUR*. Starosti s hotovosťou tak môžete zahodiť za hlavu a dovolenku si v kľude užijete.  

 

Použite bankomat, ktorý máte najbližšie

Okrem toho, že máte všetky výbery zdarma v akejkoľvek krajine, nemusíte hľadať len logo UniCredit Bank. Zadarmo je možné vybrať tiež z bankomatu akéhokoľvek iného poskytovateľa. Stačí si na účet zasielať aspoň 400 EUR*.

Majte len na pamäti, že výbery zadarmo sa vzťahujú len na transakcie uskutočnené platobnou kartou vydanou k U kontu alebo k príslušnému balíku služieb. Zároveň si môžu konkrétni prevádzkovatelia bankomatov v zahraničí účtovať svoje vlastné poplatky, i keď UniCredit Bank výber nespoplatňuje. O prípadnom naúčtovaní poplatku by ste mali byť vždy informovaní na obrazovke bankomatu a zároveň môžete túto transakciu odmietnuť. Odporúčame preto vyberať z overených bankomatov, najlepšie z bankomatov iných bankových poskytovateľov.