Nový Smart kľúč

Jednoduchší, rýchlejší a bezpečnejší spôsob prihlasovania sa do Online Bankingu a potvrdzovanie platieb vďaka novému Smart kľúču.

 

 

Namiesto generovania jednorazového kódu v mobilnej aplikácii Smart kľúč budete po novom prihlásenie potvrdzovať jednoducho vďaka oznámeniu, tzv. „push notifikácii“, vo svojom telefóne. Po kliknutí na tlačidlo prihlásiť sa v Online Bankingu dostanete do svojho telefónu oznámenie, v ktorom potom prihlásenie sa ľahko potvrdíte svojím biometrickým údajom (napr. odtlačkom prsta) alebo PIN kódom.

 

Ako získate novú aplikáciu Smart klúč?

Ak máte vo svojom mobilnom telefóne nastavenú automatickú aktualizáciu aplikácií, potom sa nemusíte o nič starať, aplikácia sa Vám počas marca aktualizuje sama. V opačnom prípade si aplikáciu Smart Banking v mobile aktualizujte, hneď ako ju budete mať k dispozícii v Apple Store alebo Google Play. Tiež Vás budeme informovať, hneď ako budeme mať istotu, že aktualizácia je pre Vás pripravená.

 

Neprišlo vám oznámenia (push notifikácia)?

Aby ste mohli používať oznámenia, tzv. Push notifikácie, pre prihlasovanie sa a potvrdzovanie platieb, je nutné, aby ste mali telefón pripojený k internetu a povolená oznámenia ako v aplikácii Smart Banking/Smart kľúč, tak aj vo svojom mobilnom telefóne. V prípade, že internetové pripojenie nemáte, môžete využiť alternatívnu možnosť prihlásenia sa pomocou QR kódu (offline).

 

Aktivace Smart Banking

Aktivace Smart Banking

Aktivace Smart Banking

Aktivace Smart Banking

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo