Elektronické bankovníctvo

BusinessNet Professional

BusinessNet Professional je produkt určený pre firemných klientov a pre podnikateľov, ktorý vášmu podnikaniu prinesie moderné služby v bezpečnom prostredí internetového bankovníctva. Vytvorili sme ho s cieľom uspokojiť náročné potreby klientov. Na obsluhu účtov postačí prístup na internet, internetový prehliadač a nezávislý bezpečnostný kód.

Viac informácií

BusinessNet Connect

BusinessNet Connect je doplnková služba k BusinessNet Professional, ktorá umožňuje automatický prenos súborov medzi systémom firmy a systémom banky.

Služba Medzinárodný užívateľ - International user

Medzinárodný užívateľ je funkcionalita v rámci BusinessNet Professional, ktorá prostredníctvom spoločného prístupu umožňuje ovládať účty viacerých spoločností vedených v bankách skupiny UniCredit v zahraničí. Zároveň môžete využívať jednotný spôsob podpisovania pre všetky transakcie. Služba poskytuje jednoduché „prepínanie“ medzi jednotlivými krajinami bez nutnosti odhlásenia a opätovného prihlásenia.

MultiCash

Aplikácia MultiCash je produkt nemeckej firmy Omikron Systemhaus GmbH a je dodávaný lokálne pre väčšinu európskych bankových trhov ako efektívny systém elektronického bankovníctva. UniCredit Bank svojim klientom ponúka systém MultiCash vo verzii prispôsobenej bankovým štandardom, pričom ide o koncernový produkt, ktorý využíva okrem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky, väčšina bánk v rámci skupiny UniCredit Group.

Viac informácií

Kontakty

Technická podpora:

+421 2 5060 2525

elbn@unicreditgroup.sk

 

Prevádzková doba:

Po - Pi 08:00 - 17:00

Dokumenty na stiahnutie

SWIFT Services

SWIFT je štandardizovaný celosvetovo rozšírený medzibankový komunikačný kanál. Ponúka klientom zabezpečený prenos platobných príkazov, výpisov z účtov a ďalších typov správ.

Viac informácií

Kontakty

Technická podpora:

+421 2 5060 2525

elbn@unicreditgroup.sk

Prevádzková doba:

Po - Pi 08:00 - 17:00

Skupinové riešenia

Skupina UniCredit je zastúpená vo viac ako 17 krajinách Európy. Využite našu bankovú sieť a zjednodušte riadenie svojich peňažných tokov na vašich účtoch vedených v zahraničí.
 
Máte v zahraničí otvorené účty a potrebujete ich jednoducho ovládať zo Slovenskej republiky?
Chcete mať prehľad o tom, čo sa na týchto účtoch v priebehu dňa deje?
 
Účty vedené v zahraničí ovládate:

  • Rýchlo a bezpečne cez internú UniCredit sieť.
  • Pohodlne z jedného užívateľského prístupu.
  • Jednoducho pomocou jednotného formátu platobných súborov.
Kontakty

Technická podpora:

+421 2 5060 2525

elbn@unicreditgroup.sk

Prevádzková doba:

Po - Pi 08:00 - 17:00

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo