Platobná služba KASA

Platba faktúr u vybraných obchodníkov cez platobný terminál

Vaše faktúry za telefón, elektriku, vodu, poistenie a ďalšie služby môžete platiť u vybraných partnerov obchodníkov na platobných termináloch UniCredit Bank. Na možnosť zaplatiť vašu konkrétnu faktúru sa spýtajte pokladníka v predajni. 

  • Platiť môžete počas otváracích hodín obchodníkov cez deň, večer aj počas víkendov. Vždy keď idete nakupovať môžete zaplatiť na jednom mieste aj vaše faktúry. Zaplatiť môžete platobnou kartou alebo v hotovosti v každej pokladni u pokladníka spolu s platbou za nákup potravín alebo iného tovaru bez obmedzenia počtu faktúr.
  • Na platenie týmto spôsobom môžete predložiť faktúru do zákonom stanoveného limitu 1 000€. Na predajni nie je potrebné identifikovať vašu totožnosť a preto nikto od vás nebude žiadať osobné údaje.      
  • Platbu zrealizuje UniCredit Bank rovnako spoľahlivo a bezpečne ako by ste platili priamo v banke. Banka vykoná platbu tak, že príjemca dostane vaše peniaze na účet s variabilným, špecifický a konštantným symbolom uvedenými na faktúre už nasledujúci pracovní deň.  
  • Služba KASA je pohodlná, šetrí váš čas a peniaze. Je to alternatívny spôsob ako zaplatiť vašu faktúru za poplatok 0,80€.  
  • Pri platbe dostanete potvrdenku, ktorá je dokladom o vykonaní platby a spolu s potvrdenkou o zaplatení môžete predložiť pre prípad reklamácie v predajni obchodníka kde ste zaplatili, ako aj v ktorejkoľvek pobočke UniCredit Bank alebo e-mail reklamacie@unicreditgroup.sk prípadne na adresu: UniCredit Bank, Platobný styk, Šancová 1/A, 813 33 Bratislava.
  • Potvrdenka obsahuje identifikáciu príjemcu, číslo účtu príjemcu ako aj sumu platby, poplatok a variabilný, konštantný a špecifický symbol potrebné na identifikáciu platby. Prosíme uschovajte potvrdenku o platbe a predložte pre prípad reklamácie.
  • Zoznam vybraných obchodníkov a ich predajní nájdete TU.

 

 

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo