Mať U konto

je výhoda pre oboch.

Za každé úspešné odporúčanie získajte 20 € na svoj účet.

Viac informácií

 

Odporučte náš účet U konto svojim priateľom a blízkym a získajte za každé úspešné odporúčanie 20 EUR na svoj účet, a to bez obmezenia počtu odporúčaní!

 

 


AKO ZÍSKAŤ ODMENU

Stačia len 3 kroky

     

  1. Povedzte o našom U konte každému, koho poznáte, a odporučte jeho otvorenie na ktorejkoľvek našej pobočke.
  2. Váš známy si otvorí U konto.
  3. Váš známy pri otvorení U konta odovzdá bankárovi vaše telefónne číslo.

 

Naozaj je to také jednoduché! Nič viac netreba, vďaka uvedenému telefónnemu číslu budeme vedieť, komu máme odmenu vyplatiť, a PRESNE o 60 dní od založenia U konta získate na svoj účet odmenu.

 

Podmienky kampane (PDF) platné od 1. 4. 2021 do 30. 6. 2021

Podmienky kampane (PDF) platné od 1. 1. 2021 do 31. 3. 2021

Podmienky kampane (PDF) platné od 9. 10. 2020 do 31. 12. 2020

 

 


PREČO ODPORUČIŤ U KONTO

 

 

 

Platobná karta

Platobná karta Visa s možnosťou napojenia na eurový, ako aj cudzomenový účet na používanie bez obmedzenia.  

Výbery z bankomatu

Neobmedzené výbery hotovosti zo všetkých bankomatov UniCredit Bank v SR a skupiny UniCredit v zahraničí zadarmo. K tomu 2 výbery mesačne z bankomatov iných bánk či prevádzkovateľov v SR alebo v zahraničí tiež zdarma *.

U-šetrite

Zľavy a za nákupy u viac než 70 obchodníkov v celej SR počas celého roka. Bez kupónov alebo vernostných kariet, priamo na vašej platobnej karte UniCredit Bank.

Online Banking

Internetové bankovníctvo s bezpečnostným kľúčom v mobile. Prehľad o histórii účtu, platobných kartách a cenných papieroch na jednom mieste. Prihlasovanie a potvrdzovanie transakcií jednoducho a rýchlo. Možno určiť ľubovoľný počet používateľov s rôznymi úrovňami oprávnenia.

Smart Banking

Pohodlná a mobilná aplikácia s možnosťou ovládania odtlačkom prsta alebo s pomocou Face ID. Vďaka funkcii Fast Check možnosť okamžitého zistenia zostatku. Súčasťou aplikácie je aj Smart kľúč na jednoduché a bezpečné ovládanie online bankovníctva.

Rezerva na účte

Kontrolujete si často, koľko peňazí máte na účte, aby odišli všetky platby? Riešením je kontokorent, s touto rezervou od 99 do 6 000 eur tak môžete byť vždy bez obáv.  

 

* Banka transakcie nespoplatňuje, prevádzkovatelia bankomatov však môžu účtovať svoje vlastné poplatky. O účtovaní poplatku ste informovaní na obrazovke bankomatu a máte možnosť odmietnuť transakciu.

 


Kampaň prebieha od 1. 4. 2021 do 30. 6. 2021. Na ponuku sa vzťahujú podmienky. Viac informácií nájdete na www.unicreditbank.sk/mgm.
* Informácie k výberom z bankomatov – výbery zadarmo sa vzťahujú len na transakcie uskutočnené platobnou kartou vydanou ku kontu a zapojenou do príslušného balíka služieb. Banka transakcie zahrnuté v balíku služieb k U kontu nespoplatňuje, avšak prevádzkovatelia bankomatov môžu účtovať svoje vlastné poplatky. Klient je o účtovaní poplatku informovaný na obrazovke bankomatu a má možnosť transakciu odmietnuť.
** V prípade nesplnenia podmienky pre vedenie konta zadarmo je konto spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov. Do kreditného obratu sa nezapočítavajú prevody medzi účtami jedného klienta vrátane prevodov medzi účtami patriacimi do balíka U konto/U konto PREMIUM, medzi účtami účastníkov produktu U konto TANDEM, kreditné úroky, príjmy z kapitálového majetku, automatická obnova TV, platby z čerpania úverových produktov, vratky poplatkov, platieb. Produkty a služby využívané nad rámec konta sú spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov.
Toto oznámenie slúži len na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo