Dobré odporúčania

sa teraz oplatia.

 

Viac info

U konto je náš bežný účet s množstvom výhod, ako sú napríklad výbery zadarmo z našich UniCredit bankomatov doma aj v zahraničí* alebo vedenie účtu zadarmo – stačí si k nám posielať 400 € mesačne**.

Pretože si vážime vašu každodennú priazeň, máme pre vás odmenu – a nielen pre vás, ale aj pre vašich blízkych a priateľov. Odporučte im U konto a môžete získať späť až 6 % z každej platby kartou v Kauflande po celý rok. Stačí tieto dobré správy zdieľať, zaregistrovať sa do programu U-šetrite na www.u-setrite.sk a potom zbierať odmeny.

Z každého nákupu kartou v Kauflande sa vám vráti nejaká suma späť. A to sa vždy oplatí. Môžete si aj stiahnuť aplikáciu U-šetrite, ktorá vám bude pravidelne posielať správy o tom, koľko ste ušetrili. Budete tak mať vždy poruke prehľad o svojich odmenách.

 

 


AKO ZÍSKAŤ ODMENU
  

 • Odporučte U konto a vy aj váš blízky získate odmenu 4 % z každej platby kartou v Kauflande.
 • Pokiaľ raz mesačne zrealizujete akúkoľvek platbu v aplikácii Smart Banking, maximálna výška získavanej odmeny v danom mesiaci nebude obmedzená.
 • Ak však Smart Banking používať nebudete, môžete získať späť maximálne 8 € mesačne.

 

Podmienky kampane (PDF)

Dodatok č.1 k podmienkam kampane


TRI JEDNODUCHÉ KROKY K ZÍSKANIU ODMENY

 

POSTUP PRE VÁS

 • Povedzte o U konte svojim známym a blízkym.
 • Aktivujte si program U-šetrite a stiahnite si aplikáciu. 
 • Pošlite cez Smart Banking platbu vo výške 1 € na ich nové U konto najneskôr do 30. 9. 2020 (v poznámke platby uveďte len ODPORÚČANIE1).

POSTUP VÁŠHO ZNÁMEHO

 • Založiť si U konto.
 • Aktivovať si program U-šetrite a stiahnuť si aplikáciu. 
 • Zrealizovať platbu cez Smart Banking aplikáciu vo výške 1 € na účet odporúčajúceho človeka (vás) najneskôr do 30. 9. 2020 s poznámkou ODPORÚČANIE1 pri platbe.

 

Viete, že v U-šetrite nájdete aj ďalšie zľavy u našich partnerov?

1Dôležité: Platbu vo výške 1 € vykoná len jeden z vás a nezáleží na tom ktorý. Stačí iba, aby táto transakcia medzi vašimi U kontami prebehla.


EŠTE VYŠŠIA ODMENA

ČÍM VIAC PRIATEĽOV ODPORUČÍTE, TÝM VIAC MÔŽETE ZÍSKAŤ.

Odporúčať U konto môžete viacerým ľuďom vy aj každý ďalší človek, ktorý si U konto na vašu radu založí. Môžete získať tri možné výšky odmeny:

 

 • 4 %, pokiaľ úspešne odporučíte aspoň 1 U konto,
 • 5 %, pokiaľ úspešne odporučíte aspoň 3 U kontá,
 • 6 %, pokiaľ úspešne odporučíte 5 a viac U kont.

 


Návod, ako zrealitovať platbu 1 €
Návod, ako zdieľať svoje číslo účtu s priateľmi

Kampaň prebieha od 15. 7. 2020 do 15. 9. 2020. Na ponuku sa vzťahujú podmienky. Viac informácií nájdete na www.unicreditbank.sk/mgm.
* Informácie k výberom z bankomatov – výbery zadarmo sa vzťahujú len na transakcie uskutočnené platobnou kartou vydanou ku kontu a zapojenou do príslušného balíka služieb. Banka transakcie zahrnuté v balíku služieb k U kontu nespoplatňuje, avšak prevádzkovatelia bankomatov môžu účtovať svoje vlastné poplatky. Klient je o účtovaní poplatku informovaný na obrazovke bankomatu a má možnosť transakciu odmietnuť.
** V prípade nesplnenia podmienky pre vedenie konta zadarmo je konto spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov. Do kreditného obratu sa nezapočítavajú prevody medzi účtami jedného klienta vrátane prevodov medzi účtami patriacimi do balíka U konto/U konto PREMIUM, medzi účtami účastníkov produktu U konto TANDEM, kreditné úroky, príjmy z kapitálového majetku, automatická obnova TV, platby z čerpania úverových produktov, vratky poplatkov, platieb. Produkty a služby využívané nad rámec konta sú spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov.
Toto oznámenie slúži len na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo