Účty a balíky

Privátne účty

Pre klientov privátneho bankovníctva UniCredit Bank je k dispozícií unikátny balík služieb, ktorý obsahuje úplne všetko, čo môže privátny klient od banky očakávať.
 
Absolútna diskrétnosť je na prvom mieste a okrem štandardných služieb bez poplatku, môžete získať aj exkluzívnu platobnú kartu.
Využívané služby vám uľahčia prácu a komunikáciu s bankou a vy sa môžete naplno venovať svojím obľúbeným aktivitám.
 
Váš privátny bankár sa postará o všetko ostatné.

Concierge

Služba UniCredit Concierge je súčasťou Vášho privátneho konta Infinite a je pridanou hodnotou služieb.

Môžete ju využívať na linke +421 2 4363 9610, a to každý deň od pondelka do nedele od 8.00 do 20.00 hod. vrátane sviatkov. Mimo tohto času bude vaša požiadavka prijatá na rovnakej linke v anglickom jazyku.

  • ŠETRÍ ČAS - prenechajte hľadanie, vyberanie, rezervovanie, potvrdzovanie, telefonovanie, vymýšľanie, zariaďovanie aleb porovnávanie ponúk na nás a venujte sa zábavnejším činnostiam,
  • JE PRISPÔSOBIVÁ - vždy sa prispôsobí nielen vašim špecifickým záujmom a potrebám ale taktiež potrebám vašej rodiny, priateľov či obchodných partnerov,
  • JE NEZÁVISLÁ - všetky odporúčania sa opierajú o dlhoročné skúsenosti a znalosti a nie sú motivované žiadnym finančným prospechom. Na rozdiel od externých agentúr neponúka riešenie požiadavky podľa toho, kde získa províziu alebo kde má dopredu dohodnutú kapacitu. Cieľom je výhradne vaša maximálna spokojnosť.
  • JE DÔVERNÁ - nepredáva žiadne informácie získané v komunikácii s vami tretím stranám, s výnimkou údajov nutných pri komunikácii s dodávateľmi pri uskutočňovaní rezervácií a platieb,
  • JE KREATÍVNA - snaží sa uspokojiť priania klienta za pomoci všetkých dostupných prostriedkov a je schopná vyhľadávať a vytvárať nové nevšedné riešenia.

 

Príklady splnených požiadaviek klientov TU.

Diskrétnosť

Základným pilierom budovania partnerstva medzi vami a vašim privátnym bankárom je diskrétnosť. So všetkými informáciami o vás a vašom majetku pracujú výlučne pracovníci Privátneho bankovníctva. Diskrétne bežné účty sú pri tom samozrejmosťou.

Právnicke osoby

Naše služby sú Vám k dispozícii aj v prípade, že sa venujete podnikateľskej činnosti. Pre tento prípad si môžete u nás otvoriť diskrétny bežný účet. Aj pri využívaní tohto účtu je Vám k dispozícii široká paleta služieb a starostlivosť privátneho bankára.

Spinning wheel animation

Loading