Privátne účty

Pre klientov privátneho bankovníctva UniCredit Bank je k dispozícií unikátny balík služieb, ktorý obsahuje úplne všetko, čo môže privátny klient od banky očakávať.
 
Absolútna diskrétnosť je na prvom mieste a okrem štandardných služieb bez poplatku, môžete získať aj exkluzívnu platobnú kartu.
Využívané služby vám uľahčia prácu a komunikáciu s bankou a vy sa môžete naplno venovať svojím obľúbeným aktivitám.
 
Váš privátny bankár sa postará o všetko ostatné.

Concierge

O váš hodnotnejší život sa staráme nielen prostredníctvom bankových služieb, ale aj pomocou unikátnej služby UniCredit Concierge, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou karty VISA Infinite. Myslíme na vás v oblasti životného štýlu a prinášame vám jedinečný 24 hodinový asistenčný program v slovenskom jazyku, ktorý zabezpečí podporu v každej oblasti Vášho života.

V rámci asistenčného programu môžete využiť nasledovné služby:

  • Cestovné / osobné asistenčné služby
  • Lekárske služby v prípade núdze
  • Služby v rámci životného štýlu
  • Asistenčné služby k vášmu vozidlu
  • Asistenčné služby pre vašu domácnosť

Diskrétnosť

Základným pilierom budovania partnerstva medzi vami a vašim privátnym bankárom je diskrétnosť. So všetkými informáciami o vás a vašom majetku pracujú výlučne pracovníci Privátneho bankovníctva. Diskrétne bežné účty sú pri tom samozrejmosťou.

Právnicke osoby

Naše služby sú Vám k dispozícii aj v prípade, že sa venujete podnikateľskej činnosti. Pre tento prípad si môžete u nás otvoriť diskrétny bežný účet. Aj pri využívaní tohto účtu je Vám k dispozícii široká paleta služieb a starostlivosť privátneho bankára.

Mám záujem

Zanechajte nám na seba kontakt. Radi Vás kontaktujeme naspäť.

Pred odoslaním formulára začiarknite pole reCAPTCHA.
Spinning wheel animation

Loading