Karty

Debetné karty

Jednoduchý a rýchly prístup k peniazom Vám umožní naša ponuka platobných kariet od spoločnosti MasterCard.
Môžete si vybrať overenú klasiku, prípadne siahnuť po nadštandarde v podobe MasterCard Gold.
 
Samozrejmosťou je použitie bezkontaktnej technológie, ktorá výrazne urýchli vaše drobné výdavky.
 
Absolútnou špičkou v oblasti platobných kariet je exkluzívna debetná karta VISA Infinite určená výhradne tej najnáročnejšej klientele UniCredit Private banking.

Kreditné karty

Ako klient UniCredit Private banking máte možnosť využívať prestížne platobné karty, ktoré vám zabezpečia okamžitý prístup k finančným prostriedkom nad rámec vášho zostatku na bežnom účte. Napriek tomu, že čerpáte prostriedky banky, máte k dispozícií 45-dňové bezúročné obdobie.
Okrem série kreditných kariet VISA môžete u nás získať aj prestížne karty Diners Club s vlastným systémom benefitov.
 
Svet mimoriadnych privilégií otvára karta AMEX Centurion, ktorú získate jedine prostredníctvom privátneho bankovníctva UniCredit Bank.

VISA Infinite

Jedine UniCredit Private banking Vám prináša kartu z absolútneho vrcholu kariet spoločnosti VISA, ktorá v sebe nesie okrem vysokej prestíže aj provtriedne služby. VISA Infinite vám prináša široké spektrum služieb v oblasti životného štýlu a cestovania.

Samozrejmosťou je program Priority Pass, v rámci ktorého získavate prístup do viac ako 600 letiskových salónikov po celom svete. Komplexnosť našich služieb dopĺňa aj program poistenia.

Pokrývame široké spektrum oblastí, akými sú. napríklad:

  • poistenie liečebných nákladov
  • úrazové poistenie
  • poistenie storna cesty, batožiny a iného športového vybavenia
  • asistenčné služby v oblasti právneho poradenstva
  • technické asistenčné služby k vášmu vozidlu a domácnosti

Aby sme vám zabezpečili ten najvyšší komfort, ku karte sme pripojili aj službu Concierge, ktorá zabezpečí podporu v každej oblasti Vášho života.

AMEX Centurion

Jedna z najluxusnejších kariet na svete, ktorá vám otvára dvere do sveta mimoriadnej výnimočnosti a jedinečnosti v každej oblasti vášho života. Je určená tým najnáročnejším privátnym klientom.
 
Ako držiteľ karty sa stávate členom exluzívneho klubu CENTURION. Každý z členov má svojho personálneho asistenta ktorý je pripravený vám prinášať riešenia na vysoko individuálnej úrovni.
 
Platobnú kartu AMEX Centurion získate v Českej a Slovenskej republike jedine prostredníctvom privátneho bankovníctva UniCredit Bank.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo