Podujatia a partneri

Široká sieť známostí a kontaktov je dobrým predpokladom pre úspešný rozvoj podnikania a biznisu. Tento fakt si uvedomujeme, a preto vytvárame pre našich klientov príležitosti, pri ktorých sa môžu navzájom zoznámiť a podeliť o svoje skúsenosti.

Organizujeme rôznorodé formálne, či neformálne podujatia so zameraním na finančné trhy a aj iné oblasti ako napr. golf, jachting, umenie a i.

Investičné Konferencie

Investičné konferencie privátneho bankovníctva UniCredit Bank sú na česko-slovenskom trhu známe svojim obsahom a prestížnym obsadením. Naši medzinárodne uznávaní hostia patria medzi odbornú špičku a o svoje znalosti a aktuálne postrehy z trhu sa delia exkluzívne s klientmi UniCredit Private Banking.
Obsah jednotlivých konferencií je vždy prispôsobený aktuálnemu dianiu na trhu tak, aby naši klienti boli informovaní o najpodstatnejších udalostiach hýbucich finančným svetom. Kvalitné a úplné informácie pre našich klientov sú pre nás prioritou.

Športové Podujatia

Skupina UniCredit je dlhoročným partnerom prestížnej UEFA Champions League. Vďaka tomu sa aj mnohí klienti privátneho bankovníctva môžu zúčastniť zaujímavých zápasov a iných podujatí spojených s touto ligou. Okrem futbalu sme aktívny aj v oblasti medzinárodných golfových podujatí, či aktivity spojené s jachtingom.

Art Banking akcie

Sme hrdí na tvorbu slovenských autorov v oblasti umenia, a preto sa ich unikátne diela snažíme priniesť aj pred náročnú klientelu privátneho bankovníctva. Okrem dlhodobých predajných výstav organizujeme aj osobné stretnutia s autormi, návštevy ich ateliérov a iné podujatia spojené s umením. V oblasti umenia máme ako jediná banka interného špecialistu pripraveného s našimi klientmi hovoriť o ich požiadavkách v tejto oblasti a pomôcť im s výberom správneho diela, príp. pri zostavovaní celej zbierky.

Spinning wheel animation

Loading