Podujatia a partneri

Široká sieť známostí a kontaktov je dobrým predpokladom pre úspešný rozvoj podnikania a biznisu. Tento fakt si uvedomujeme, a preto vytvárame pre našich klientov príležitosti, pri ktorých sa môžu navzájom zoznámiť a podeliť o svoje skúsenosti.

Organizujeme rôznorodé formálne, či neformálne podujatia so zameraním na finančné trhy a aj iné oblasti ako napr. golf, jachting, umenie a i.

Investičné Konferencie

Investičné konferencie privátneho bankovníctva UniCredit Bank sú na česko-slovenskom trhu známe svojim obsahom a prestížnym obsadením. Naši medzinárodne uznávaní hostia patria medzi odbornú špičku a o svoje znalosti a aktuálne postrehy z trhu sa delia exkluzívne s klientmi UniCredit Private Banking.
Obsah jednotlivých konferencií je vždy prispôsobený aktuálnemu dianiu na trhu tak, aby naši klienti boli informovaní o najpodstatnejších udalostiach hýbucich finančným svetom. Kvalitné a úplné informácie pre našich klientov sú pre nás prioritou.

Art Banking akcie

Sme hrdí na tvorbu slovenských autorov v oblasti umenia, a preto sa ich unikátne diela snažíme priniesť aj pred náročnú klientelu privátneho bankovníctva. Okrem dlhodobých predajných výstav organizujeme aj osobné stretnutia s autormi, návštevy ich ateliérov a iné podujatia spojené s umením. V oblasti umenia máme ako jediná banka interného špecialistu pripraveného s našimi klientmi hovoriť o ich požiadavkách v tejto oblasti a pomôcť im s výberom správneho diela, príp. pri zostavovaní celej zbierky.

Športové Podujatia

Mnohí klienti privátneho bankovníctva sa zúčastňujú medzinárodných golfových podujatí, či aktivít spojených s jachtingom.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo