Medzinárodná spolupráca

Private Banking v Európe

UniCredit Group je globálna, systémovo dôležitá banková skupina pôsobiaca v troch hlavných regiónoch - Taliansko, Nemecko & Rakúsko a región strednej a východnej Európy.

Sme najvýznamnejším hráčom na bankovom trhu v regióne strednej a východnej Európy (Central & Eastern Europe, CEE), kde svoje postavenie neustále posilňujeme. Pobočky UniCredit môžete nájsť už v 13 krajinách tohto regiónu.

Našu kvalitu potvrdila aj prestížna súťaž Europe Banking Awards, v ktorej sme získali ocenenie najlepšej banky v strednej a východnej Európe. V oblasti privátneho bankovníctva sa dlhodobo umiestňujeme v trojici najoceňovanejších bánk.

Naša sila je postavená na zdieľaní veľmi silného skupinového know-how a skupinovej filozofie, ktoré sú rovnako uplatňované vo všetkých krajinách strednej a východnej Európy.
Vďaka vynikajúcej a koordinovanej spolupráci medzi jednotlivými krajinami môže klient vyriešiť svoje cezhraničné požiadavky z pohodlia svojej domovskej banky.

Schoellerbank

Prostredníctvom svojho privátneho bankára na Slovensku viete mať pod kontrolou aj svoje financie v zahraničí.

V tejto oblasti patrí  medzi našich najvýznamnejších partnerov najstaršia a najväčšia privátna banka v Rakúsku - Schoellerbank.  Svoju 180 ročnú tradíciu vie zúročiť aj pri napĺňaní sofistikovaných klientských požiadaviek 21. storočia.
Kvalita služieb tejto prestížnej rakúskej banky je dlhodobo oceňovaná mnohými medzinárodnými oceneniami.

V skupine UniCredit si každý nájde "svoje miesto".

UniCredit Bank AG, Mníchov

O maximálny komfort a profesionálne služby pre našich klientov sa snažíme nielen vlastnými silami, ale aj v spolupráci s ostatnými členmi skupiny UniCredit.
 
V investíciách je našim silným partnerom UniCredit Bank AG, Mníchov, svetová špička v oblasti štruktúrovaných produktov a investičných certifikátov. UniCredit Bank AG, Mníchov patrí medzi lídrov na nemeckom bankovom trhu. Vďaka jej sile a rozsiahlym aktivitám máme možnosť sprostredkovať našim klientom individuálne emisie investičných certifikátov na mieru šitých ich požiadavkám. UniCredit Bank AG, Mníchov zodpovedá aj za tvorbu ostatných štruktúrovaných produktov (dlhopisy, certifikáty, investičné životné poistenia...)
 
UniCredit Bank AG, Mníchov sa taktiež postará o komfort slovenskej klientely, ktorá potrebuje zastrešiť svoje bankové aktivity v Nemecku.

Bank Austria

Samozrejmosťou pre skupinu UniCredit je spolupráca v medzinárodnom meradle. Našim klientom prinášame skúsenosti spoza hraníc ako aj servis našich partnerov.
 
Rakúsko je po dlhé roky považované za bezpečný a vyhľadávaný prístav na mori bankovníctva. Vzhľadom na rozmanitosť požiadaviek našej klientely, vieme v Rakúsku ponúknuť starostlivosť a servis až dvoch našich partnerov - najstaršej a najväčšej privátnej banky Schoellerbank ako aj jednotky na rakúskom trhu Bank Austria.
 
Bank Austria Asset Management spravuje významnú časť aktív našich klientov, ktorí chcú mať svoje prostriedky aktívne riadené profesionálnym portfólio manažérom. My sa teda postaráme o vaše portfólio a vy sa môžete plnohodnotne venovať...

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo