Private Banking

Mám rád veci, ktoré ma posúvajú vpred.

Ako prvá veľká banka uvádzame na trh moderné investičné riešenie ETF Asset Management od Amundi.

Záleží mi na veciach,

ktoré majú cenu.

Ocenenie SRP UniCredit Private Banking

Novinky

Digitalizácia

Private Invest

05/05/2021

Podrobný prehľad o vlastnom majetku a investičnom portfóliu, správy z trhu či možnosť obchodovať s cennými papiermi, a to všetko doslova na pár klikov v telefóne.

Čítať ďalej

Verejny prísľub

26. 11.2020

Rozšírenie územnej platnosti poistenia na Slovensku republiku.

Čítať ďalej
Ocenenia

Sme najlepším distribútorom investičných certifikátov na Slovensku

27/02/19

Privátne bankovníctvo UniCredit na Slovensku získalo ocenenie za najlepšieho distribútora investičných cetifikátov a tiež ocenenie pre najlepšiu výkonnosť v tejto oblasti pre rok 2019...

Čítať ďalej

O nás

UniCredit Private Banking pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov.

Náš tím je zložený zo skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti
bankovníctva, za ktorými stojí jedna z najväčších bankových skupín zastúpená už v 16 krajinách sveta. Globálna sila sa pretavuje do najvyššej kvality a profesionality ponúkaných služieb. Vďaka unikátnemu know-how skupiny UniCredit vieme priniesť skutočne jedinečné riešenia, ktoré vyhovujú požiadavkám tých najnáročnejších klientov.

Najcennejšie sú pre nás však dlhodobé a stabilné vzťahy, na ktorých zakladáme náš úspech.

Účty a služby

O hodnotnejší život vás a vašej rodiny sa staráme nielen prostredníctvom bežných bankových produktov, ale aj vďaka nadštandardným a mimoriadnym službám. UniCredit Private Banking vám v rámci balíka služieb PB konto prináša karty z absolútneho vrcholu kariet spoločnosti VISA, ktoré v sebe nesú okrem vysokej prestíže aj prvotriedne služby. Najvyšší komfort vám v rámci kariet VISA prinesie cestovné poistenie od Allianz Worldwide Partners a členstvo poskytovateľa letiskových salónikov Priority Pass, navyše s kartou VISA Infinite máte aj službu Concierge, ktorá zabezpečí podporu v každej oblasti vášho života.

Váš komfort a diskrétnosť služieb sú pre nás základným predpokladom dlhodobej spolupráce a spokojnosti klienta.

ETF Asset Management

Ako prvá veľká banka uvádzame na trh moderné investičné riešenie ETF Asset Management od Amundi, najväčšieho správcu aktív v Európe. Investičné portfóliá sú aktívne riadené a sú zložené z indexových fondov – ETF, ktoré zjednodušujú správu a minimalizujú jej náklady.

UniCredit Private Banking tak v spolupráci s Amundi prináša inovatívnu službu, ktorá šetrí váš čas a poskytuje nielen daňové, ale aj významné nákladové výhody, ako je napríklad transparentný výkonnostný poplatok z dosiahnutých výnosov namiesto dstupných výnosov.

Zabezpečenie majetku

V UniCredit Private Banking je komplexnosť riešenia vašich potrieb a vaša spokojnosť našou prioritou. Staráme sa o zabezpečenie a ochranu vášho majetku, jeho dlhodobú prosperitu a medzigeneračnú kontinuitu.

Nestaráme sa len o vaše peniaze, ale myslíme aj na vaše zdravie.