Private Banking

Mám rád veci, ktoré ma posúvajú vpred.

Ako prvá veľká banka uvádzame na trh moderné investičné riešenie ETF Asset Management od Amundi.

Novinky

Digitalizácia

Private Invest

05/05/2021

Podrobný prehľad o vlastnom majetku a investičnom portfóliu, správy z trhu či možnosť obchodovať s cennými papiermi, a to všetko doslova na pár klikov v telefóne.

Čítať ďalej

Verejny prísľub

26. 11.2020

Rozšírenie územnej platnosti poistenia na Slovensku republiku.

Čítať ďalej
Ocenenia

Sme najlepším distribútorom investičných certifikátov na Slovensku

27/02/19

Privátne bankovníctvo UniCredit na Slovensku získalo ocenenie za najlepšieho distribútora investičných cetifikátov a tiež ocenenie pre najlepšiu výkonnosť v tejto oblasti pre rok 2019...

Čítať ďalej

O nás

UniCredit Private Banking pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov.

Náš tím je zložený zo skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti
bankovníctva, za ktorými stojí jedna z najväčších bankových skupín zastúpená už v 16 krajinách sveta. Globálna sila sa pretavuje do najvyššej kvality a profesionality ponúkaných služieb. Vďaka unikátnemu know-how skupiny UniCredit vieme priniesť skutočne jedinečné riešenia, ktoré vyhovujú požiadavkám tých najnáročnejších klientov.

Najcennejšie sú pre nás však dlhodobé a stabilné vzťahy, na ktorých zakladáme náš úspech.

Účty a služby

O hodnotnejší život vás a vašej rodiny sa staráme nielen prostredníctvom bežných bankových produktov, ale aj vďaka nadštandardným a mimoriadnym službám. UniCredit Private Banking vám v rámci balíka služieb PB konto prináša karty z absolútneho vrcholu kariet spoločnosti VISA, ktoré v sebe nesú okrem vysokej prestíže aj prvotriedne služby. Najvyšší komfort vám v rámci kariet VISA prinesie cestovné poistenie od Allianz Worldwide Partners a členstvo poskytovateľa letiskových salónikov Priority Pass, navyše s kartou VISA Infinite máte aj službu Concierge, ktorá zabezpečí podporu v každej oblasti vášho života.

Váš komfort a diskrétnosť služieb sú pre nás základným predpokladom dlhodobej spolupráce a spokojnosti klienta.

ETF Asset Management

Ako prvá veľká banka uvádzame na trh moderné investičné riešenie ETF Asset Management od Amundi, najväčšieho správcu aktív v Európe. Investičné portfóliá sú aktívne riadené a sú zložené z indexových fondov – ETF, ktoré zjednodušujú správu a minimalizujú jej náklady.

UniCredit Private Banking tak v spolupráci s Amundi prináša inovatívnu službu, ktorá šetrí váš čas a poskytuje nielen daňové, ale aj významné nákladové výhody, ako je napríklad transparentný výkonnostný poplatok z dosiahnutých výnosov namiesto dstupných poplatkov.

Zabezpečenie majetku

V UniCredit Private Banking je komplexnosť riešenia vašich potrieb a vaša spokojnosť našou prioritou. Staráme sa o zabezpečenie a ochranu vášho majetku, jeho dlhodobú prosperitu a medzigeneračnú kontinuitu.

Nestaráme sa len o vaše peniaze, ale myslíme aj na vaše zdravie.