Private Banking

Záleží nám na veciach, ktoré majú cenu.

Novinky

Ocenenia

Sme najlepším distribútorom investičných certifikátov na Slovensku

27/02/19

Privátne bankovníctvo UniCredit na Slovensku získalo ocenenie za najlepšieho distribútora investičných cetifikátov a tiež ocenenie pre najlepšiu výkonnosť v tejto oblasti pre rok 2019...

Čítať ďalej
Amundi Funds

Oznámenie podielnikom podfondov Amundi Funds II (predtým Pioneer Funds)

05/04/2019

Dovoľujeme si Vás informovať o zlúčení rodín fondov Amundi Funds a Amundi Funds II (predtým Pioneer Funds) do jednej rodiny, ktoré je naplánované na jún 2019. Detailné informácie týkajúce sa fúzie, vrátane charakteristiky zlučovaných a cieľových podfondov nájdete na stránkach UniCredit Bank.

Čítaj ďalej

O nás

UniCredit Private Banking pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov.

Náš tím je zložený zo skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti
bankovníctva, za ktorými stojí jedna z najväčších bankových skupín zastúpená už v 16 krajinách sveta. Globálna sila sa pretavuje do najvyššej kvality a profesionality ponúkaných služieb. Vďaka unikátnemu know-how skupiny UniCredit vieme priniesť skutočne jedinečné riešenia, ktoré vyhovujú požiadavkám tých najnáročnejších klientov.

Najcennejšie sú pre nás však dlhodobé a stabilné vzťahy, na ktorých zakladáme náš úspech.

Účty a služby

O hodnotnejší život vás a vašej rodiny sa staráme nielen prostredníctvom bežných bankových produktov, ale aj vďaka nadštandardným a mimoriadnym službám. UniCredit Private Banking vám v rámci balíka služieb PB konto prináša karty z absolútneho vrcholu kariet spoločnosti VISA, ktoré v sebe nesú okrem vysokej prestíže aj prvotriedne služby. Najvyšší komfort vám v rámci kariet VISA prinesie cestovné poistenie od Allianz Worldwide Partners a členstvo poskytovateľa letiskových salónikov Priority Pass, navyše s kartou VISA Infinite máte aj službu Concierge, ktorá zabezpečí podporu v každej oblasti vášho života.

Váš komfort a diskrétnosť služieb sú pre nás základným predpokladom dlhodobej spolupráce a spokojnosti klienta.

Investície

UniCredit Private Banking poskytuje svojim klientom komplexné finančné služby a umožňuje pristupovať k zložitým finančným trhom s jasnou a transparentnou stratégiou. Náš tím zodpovedný za riadenie investícií je zložený zo 65 expertov z celej Európy, ktorí denno-denne analyzujú viac ako 50 informačných zdrojov. Reagujú na dianie na finančných trhoch a prinášajú klientom UniCredit Bank vždy aktuálne a nezávislé informácie o tom, ako optimálne zostaviť svoje portfólio.

V roku 2019 sme v oblasti investičných certifikátov na Slovensku získali ocenenie za najlepšiu distribúciu a výkonnosť od spoločnosti SRP, člena Euromoney.

Vďaka odbornosti, profesionalite a nezávislej expertíze dokáže skupina UniCredit ponúknuť tie najlepšie produkty a služby.

Zabezpečenie majetku

V UniCredit Private Banking je komplexnosť riešenia vašich potrieb a vaša spokojnosť našou prioritou. Staráme sa o zabezpečenie a ochranu vášho majetku, jeho dlhodobú prosperitu a medzigeneračnú kontinuitu.

Nestaráme sa len o vaše peniaze, ale myslíme aj na vaše zdravie.