Využite zvýhodnenú a časovo obmedzenú ponuku pre povianočné nákupy

►► Platí len do konca januára 2018 ◄◄

PRESTO Úvery teraz so zľavou z úrokovej sadzby až do výšky - 20 %

  • Začnite nový nový rok naplno a splňte si svoje priania. Získajte financie na čokoľvek, čo vám urobí radosť v období povianočných zliav.
  • S naším výhodným PRESTO Úverom na čokoľvek alebo PRESTO Úverom na lepší domov získate zľavu z úrokovej sadzby až 20 % a januárové zľavy vám neutečú
  • Na nič nečakajte a dohodnite si stretnutie v pobočke banky.

PRESTO Úver
Zľava z úrokovej sadzby až 20 % sa vzťahuje iba na Bezúčelový PRESTO Úver (netýka sa predschválených úverov) a PRESTO Úver na lepší domov.

 

Reprezentatívny príklad
Chcem si požičať 7 400 €. Celková výška úveru vrátane poplatku 1 243 € za poistenie schopnosti splácať úver na celú dobu jeho splácania je 8 643 €, s dobou splácania 7 rokov a fixnou úrokovou sadzbou 5,4 % p. a.* Výška mesačnej splátky s poistením úveru je 123,79 €, mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 0,58 €, ročná percentuálna miera nákladov (RPMN) je 11,17 % a celková suma, ktorú splatíte 84 splátkami, je 10 525,66 €.

*Úroková sadzba platí, ak klient splní podmienky na vznik poistenia schopnosti splácať úver, pristúpi k poisteniu a bude využívať konto v UniCredit Bank.

Toto oznámenie slúži len na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy. Prípadné uzatvorenie zmluvy je viazané na získanie potrebných interných schválení a na podpísanie príslušnej dokumentácie.

 

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania účtu

- najrýchlejšie prihlásenie pomocou odtlačku Vášho prstu

- zadarmo pre všetky účty

- výrazne šetrí poplatky za transakcie

or or
Spinning wheel animation

Loading