My si ten nákup za 40 € vieme naozaj užiť.

Podmienky kampane

U konto s bonusom na nákup

 

Založte si účet U konto, zaplaťte v Kauflande kartou a užite si až 40 € navyše na nákup, všetko na účet UniCredit Bank.
A teraz aj 10 € navyše pri zmene banky.

 

Ponuka platí pre U konto založené od 1. 10. 2019 do 31. 12. 2019.

 


Čo s U kontom získate?
 

  • Bežný účet v EUR a ďalší účet v cudzej mene.
  • Výbery zo všetkých bankomatov akýchkoľvek poskytovateľov v SR a v zahraničí s kartou Debit MasterCard.
    Banka transakcie nespoplatňuje, avšak prevádzkovatelia bankomatov môžu účtovať svoje vlastné poplatky. Klient je o účtovaní poplatku informovaný na obrazovke bankomatu a má možnosť transakciu odmietnuť.
  • Zľavový program U-šetrite. Zľavy sú prepojené priamo s vašou platobnou kartou. Žiadne ďalšie kartičky, vouchery alebo zľavové kódy. Pri platení nemusíte o zľavu žiadať.
  • Pohodlné ovládanie vášho účtu prostredníctvom inovatívnej aplikácie Smart Banking v mobilnom telefóne.
  • Efektívny spôsob riadenia svojich financií prostredníctvom internetového bankovníctva Online Bankingu 24 hodín 7 dní v týždni.

V prípade nesplnenia podmienky pre vedenie konta zadarmo je konto spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov. Do kreditného obratu sa nezapočítavajú prevody medzi účtami jedného klienta, vrátane prevodov medzi účtami patriacimi do balíka U konto/U konto PREMIUM, medzi účtami účastníkov produktu U konto TANDEM, kreditné úroky, príjmy z kapitálového majetku, automatická obnova TV, platby z čerpania úverových produktov, vratky poplatkov, platieb. Produkty a služby využívané nad rámec konta sú spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov.

 

Na začiatok od nás získavate až 2 mesiace bezplatného vedenia účtu

V nasledujúcich mesiacoch budete mať U konto zadarmo, ak si na účet v rámci U konta necháte bezhotovostne zasielať minimálne 400 eur mesačne.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo