Ukonto

 

Vyberte si banku, ktorá vám za každý nákup niečo vráti.

 

 

Založte si U konto , registrujte sa na  U-šetrite.sk  a získajte späť 4 % z každej platby kartou v Kauflande po celý rok.

 

Teraz navyše 10 EUR za zmenu banky. 


AKO NA TO?
  

  1. Založte si U konto od 1. 8. 2020 do 31. 10. 2020.
  2. Zaregistrujte sa na www.u-setrite.sk. Môžete si aj stiahnuť aplikáciu U-šetrite, ktorá vám bude pravidelne posielať správy o tom, koľko ste ušetrili. Budete tak mať vždy poruke prehľad o svojich odmenách.
  3. Aktivujte si svoju platobnú kartu vydanú k novootvorenému účtu a plaťte ňou za nákupy v Kauflande. Odmenu 4 % späť z platieb kartou v Kauflande vám budeme posielať po celý rok. Navyše, aktivujte si a aspoň raz za mesiac použite naše mobilné bankovníctvo Smart Banking, a mesačná odmena bude neobmedzená1).

 

Podmienky kampane (PDF)

Dodatok č.1 k podmienkam marketingovej kampane Upravuje podmienky získania odmeny 10 eur a platí pre kontá otvorené od 1. 10. 2020.


TIP

    TIP! 

    Viete, že v U-šetrite nájdete aj ďalšie zľavy a môžete tak získať zľavy u ďalších viac ako 70 obchodníkov2?

 


NAVYŠE S U KONTOM ZÍSKATE:
 

  • zadarmo mobilné bankovníctvo Smart Banking,
  • zadarmo domáce online platby autorizované pomocou aplikácie Smart kľúč, 
  • zadarmo výbery hotovosti z bankomatov UniCredit Bank v SR alebo bánk v skupine UniCredit v zahraničí,
  • zadarmo 2 výbery mesačne z bankomatov iných bánk v SR aj v zahraničí*.

 

Stačí si mesačne na účet posielať 400 €**.


VÝHODY PROGRAMU U-ŠETRITE
  

Ikona 2

  JEDNODUCHÝ
  zľavy sme prepojili priamo s vašou kartou

Ikona 2  KOMFORTNÝ
  zľavu vám pripíšeme na účet automaticky

Ikona 3  JEDINEČNÝ
  ponuky vám vyberáme na mieru

 

Naši klienti s nami môžu ušetriť desiatky eur mesačne.

1Maximálna výška odmeny je 8 € mesačne.Ponuka platí pre účet založený od 1. 8. 2020 do 31. 10. 2020 po registrácii na u-setrite.sk. Úplné znenie podmienok Kampane nájdete na www.unicreditbank.sk/kaufland. Podmienky Programu zliav na www.u-setrite.sk.

2Ponuky dostupné jednotlivým Registrovaným klientom sú individualizované a môžu sa líšiť v závislosti od nastavenia podmienok Zúčastnenými obchodníkmi. Registrovanému klientovi nemusia byť dostupné Ponuky všetkých Zúčastnených obchodníkov.

* Informácie k výberom z bankomatov – výbery zadarmo sa vzťahujú len na transakcie uskutočnené platobnou kartou vydanou ku kontu a zapojenou do príslušného balíka služieb. Banka transakcie zahrnuté v balíku služieb k U kontu nespoplatňuje, avšak prevádzkovatelia bankomatov môžu účtovať svoje vlastné poplatky. Klient je o účtovaní poplatku informovaný na obrazovke bankomatu a má možnosť transakciu odmietnuť.

** V prípade nesplnenia podmienky pre vedenie konta zadarmo je konto spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov. Do kreditného obratu sa nezapočítavajú prevody medzi účtami jedného klienta, vrátane prevodov medzi účtami patriacimi do balíka U konto/U konto PREMIUM, medzi účtami účastníkov produktu U konto TANDEM, kreditné úroky, príjmy z kapitálového majetku, automatická obnova TV, platby z čerpania úverových produktov, vratky poplatkov, platieb. Produkty a služby využívané nad rámec konta sú spoplatnené v zmysle Cenníka pre občanov. Toto oznámenie slúži len na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo