Využite našu špeciálnu ponuku a objednajte si k našim výhodným produktom smartfón za zvýhodnených podmienok.

►►Platí od 30.10.2017 do 31. 1. 2018◄◄

Založte si U konto a získajte mobilný telefón Huawei P10 lite Dual SIM za bezkonkurenčnú cenu.

Huawei

Vybrali ste si najlepší čas na otvorenie U konta. Teraz máte jedinečnú možnosť získať spolu s výhodným U Kontom aj zvýhodnený mobilný telefón.

Otvorte si prvý účet s výbermi zadarmo a získajte špičkový smartfón Huawei P10 lite dual SIM  za bezkonkurenčnú cenu 228 EUR.

Skvele hodnotený smartfón Huawei P10 lite Dual SIM ponúka nielen dokonalý vzhľad, ale tiež jedinečný zvuk a skvelé fotografie vďaka 12MPx fotoaparátu. Horúcou novinkou sú špeciálne gestá s implementovanou detekciou poklepu – ten oceníte najmä pri zhotovení printscreenu obrazovky alebo pri rýchlom zdieľaní obsahu s vašimi priateľmi. Okrem jedného z najpokročilejších senzorov odtlačku prsta telefón ponúka i moderné technológie NFC, ktoré môžete využiť pri bezkontaktných platbách.

Ako túto jedinečnú ponuku môžete využiť?

  1. príďte na jednu z našich pobočiek a otvorte si U Konto. Viac informácií nájdete na www.unicreditshop.sk
  2. otvorte si U konto, U konto PREMIUM alebo U konto TANDEM.
  3. po otvorení U konta dostanete jedinečný zľavový kód (kód bude aktívny v nasledujúci pracovný deň)
  4. navštívte stránku www.unicreditsmart.sk
  5. objednajte telefón - vyberte si farbu a spôsob platby, zadajte svoj zľavový kód do objednávky a skvelý nový smartfón Huawei P10 Lite je váš

Ak si vyberiete platbu na dobierku, zaplatíte kuriérovi telefón v hotovosti alebo akoukoľvek platobnou kartou pri prevzatí. Doručenie telefónu je zadarmo.

Kód môžete uplatniť od 30. 10. 2017 do 31. 1. 2018. Jeden zľavový kód môžete použiť na objednanie až 3 ks smartfónu Huawei P10 lite DUAL SIM.

Zaujala vás naša ponuka, ale nemáte dostatok financií?

Získajte telefón s úrokovou sadzbou 0 % p. a. vďaka našej kreditnej karte. Môžete platiť napríklad 19 EUR mesačne počas 12 mesiacov.

Stačí na pobočke pri otvorení U konta požiadať o kreditnú kartu.

*Smartfón HUAWEI P10 Lite bude poskytnutý oficiálnym distribútorom spoločnosti Huawei Technologies (Slovak), s.r.o., za zvýhodnenú cenu 228 € v prípade otvorenia účtu U konta pre mladých, U konta, U konta TANDEM alebo U konta PREMIUM. Cenu 228 € bude možné uhradiť priamo distribútorovi v hotovosti alebo platbou platobnou kartou pri prevzatí. Ďalšou možnosťou je využitie financovania nákupu telefónu úverom s úrokovou sadzbou 0 % p. a. na dobu 12 mesiacov prostredníctvom kreditnej karty UniCredit Bank, kde jeden z variantov splácania môže byť 12 mesačných splátok vo výške 19 €. Minimálna splátka kreditnej karty je 5 % z vyčerpanej istiny. Uhradená splátka sa prioritne použije na splatenie sumy určenejna zaplatenie smartfónu s 0 %-nou úrokovou sadzbou. Táto ponuka je len indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a nemožno z nej preto vyvodiť povinnosť banky vykonávať akékoľvek transakcie. Prípadné uzatvorenie zmluvy je viazané na získanie potrebných interných schválení v rámci banky a na podpísanie príslušnej zmluvnej dokumentácie.

Reprezentatívny príklad VISA Electron:

Úverový limit kreditnej karty 500 EUR, úroková sadzba 17,70%p.a., poplatok za správu účtu 0 EUR mesačne, RPMN 19,27 %, celková čiastka splatná klientom 549,24 EUR, mesačná splátka vo výške 45,77 EUR. Metodika výpočtu RPMN nedovoľuje zohľadniť 0% úrokovú sadzbu na prvých 12 mesiacov pre financovanie telefónu.

 

Toto oznámenie slúži len na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy.

 

Vážime si našich klientov a odmeňujeme vernosť.

Huawei

Využite špeciálnu ponuku a objednajte si špičkový smartfón HUAWEI P10 lite Dual SIM za jedinečných podmienok

Až do 31. 1. 2018 získavate skvele hodnotený smartfón Huawei P10 lite Dual SIM. Huawei P10 lite DUAL SIM ponúka nielen dokonalý vzhľad, ale aj jedinečný zvuk a skvelé fotografie vďaka 12MPx fotoaparátu.

Ako náš verný klient ste dostali e-mailom svoj jedinečný zľavový kód na cenu 228 EUR. Nenašli ste ho vo svojej schránke?

Informujte sa na našej Infolinke Unitel *1111/ 0800 14 00 14 alebo v našej pobočke.

 

Ako túto jedinečnú ponuku môžete využiť?

  1. ak už máte zľavový kód, navštívte www.unicreditsmart.sk
  2. objednajte telefón - vyberte si farbu a spôsob platby, zadajte svoj zľavový kód do objednávky a skvelý nový smartfón Huawei P10 Lite je váš

Doručenie telefónu je zadarmo, ak si vyberiete platbu na dobierku, zaplatíte kuriérovi telefón v hotovosti alebo akoukoľvek platobnou kartou pri prevzatí.

Kód môžete uplatniť do 31.1.2018. Jeden zľavový kód môžete použiť na objednanie až 3 ks smartfónu HUAWEI P10 lite.

Podmienky kampane

Zaujala Vás naša ponuka, ale nemáte dostatok financií?

Ak už máte kreditnú kartu UniCredit Bank, zabezpečíme pre vás financovanie s 0 % p.a. úrokovou sadzbou priamo počas objednania telefónu. Môžete platiť napríklad 19 EUR mesačne počas 12 mesiacov. O kreditnú kartu s 0 % p. a. úrokovou sadzbou na financovanie telefónu môžete požiadať aj na ktorejkoľvek našej pobočke.

*Smartfón HUAWEI P10 Lite SIM bude poskytnutý oficiálnym distribútorom spoločnosti Huawei Technologies (Slovak), s.r.o., za zvýhodnenú cenu 228 € v prípade otvorenia účtu U konta pre mladých, U konta, U konta TANDEM alebo U konta PREMIUM. Cenu 228 € bude možné uhradiť priamo distribútorovi v hotovosti alebo platbou platobnou kartou pri prevzatí. Ďalšou možnosťou je využitie financovania nákupu telefónu úverom s úrokovou sadzbou 0 % p. a. na dobu 12 mesiacov prostredníctvom kreditnej karty UniCredit Bank, kde jeden z variantov splácania môže byť 12 mesačných splátok vo výške 19 €. Minimálna splátka kreditnej karty je 5 % z vyčerpanej istiny. Uhradená splátka sa prioritne použije na splatenie sumy určenej na zaplatenie smartfónu s 0 %-nou úrokovou sadzbou. Táto ponuka je len indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a nemožno z nej preto vyvodiť povinnosť banky vykonávať akékoľvek transakcie. Prípadné uzatvorenie zmluvy je viazané na získanie potrebných interných schválení v rámci banky a na podpísanie príslušnej zmluvnej dokumentácie.

Reprezentatívny príklad

úverový limit kreditnej karty 500 EUR, úroková sadzba 17,70%p.a., poplatok za správu účtu 0 EUR mesačne, RPMN 19,27 %, celková čiastka splatná klientom 549,24 EUR, mesačná splátka vo výške 45,77 EUR. Metodika výpočtu RPMN nedovoľuje zohľadniť 0% úrokovú sadzbu na prvých 12 mesiacov pre financovanie telefónu.

 

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania účtu

- najrýchlejšie prihlásenie pomocou odtlačku Vášho prstu

- zadarmo pre všetky účty

- výrazne šetrí poplatky za transakcie

or or
Spinning wheel animation

Loading