Chcem refinancovať zostatok mojej hypotéky EUR.
Ako sa zmení moja aktuálna mesačná splátka hypotéky EUR ak si ju prevediem do UniCredit Bank
na s fixáciou na ?


Double click to edit calculator result component

Prečo refinancovať v UniCredit Bank

  • nízka úroková sadzba s možnosťou fixácie na 1, 3, 5, 7 aj 10 rokov
  • teraz bez poplatku za poskytnutie úveru
  • aj bez dokladovania príjmu
  • akceptujeme pôvodný znalecký posudok na dokončenú nehnuteľnosť
  • poistenie schopnosti splácať úver  s voľbou poistného rizika

Viac informácií

Reprezentatívny príklad : Chcete  si refinancovať  hypotéku vo výške 60 000 € a mať istotu počas splácania? Banka vám požičia aj na poplatok za zaradenie do poistenia schopnosti splácať úver na prvých 5 rokov vo výške 1 800 €. Celková výška úveru je 61 800 €, s dobou splácania 25 rokov a úrokovou sadzbou fixovanou na 3 roky vo výške 0,89 % p. a.*

Výška mesačnej splátky s poistením úveru je 229,84 €, počet mesačných splátok je 301, z toho prvá bude len splátka úrokov vo výške 45,84 €, mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 0 €, mesačný poplatok za vedenie U konta je 8 €**. Poplatok za vklad  záložného práva k nehnuteľnosti do katastra je  66 €. Ročná percentuálna miera nákladov je 1,44 %. Celková suma, ktorú musíte zaplatiť, je 71 471,84 €.  Do celkovej sumy  nie je započítaný poplatok za  poistenie  nehnuteľnosti.

* Úroková sadzba platí pre úver do výšky 80% z hodnoty zabezpečenia úveru, ak klient splní podmienky na vznik poistenia schopnosti splácať úver, pristúpi k poisteniu schopnosti splácať úver a bude si pravidelne na U konto mesačne poukazovať minimálne 1,5-násobok aktuálnej výšky splátky . V uvedenom prípade klientovi preplatíme náklady za  ocenenie nehnuteľnosti , bytu do    150 €,  rodinného domu do 210 €. 

** Mesačný poplatok za vedenie U konta je 0 €, ak si na tento účet každý mesiac bude klient posielať príjem vo výške aspoň 400 €.

Smart Banking
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania účtu

- najrýchlejšie prihlásenie pomocou odtlačku Vášho prstu

- zadarmo pre všetky účty

- výrazne šetrí poplatky za transakcie

or
Spinning wheel animation

Loading