Chcem refinancovať zostatok mojej hypotéky EUR.
Ako sa zmení moja aktuálna mesačná splátka hypotéky EUR ak si ju prevediem do UniCredit Bank
na s fixáciou na ?


Double click to edit calculator result component

Prečo refinancovať v UniCredit Bank

  • nízka úroková sadzba s možnosťou fixácie na 1, 3, 5, 7 aj 10 rokov
  • teraz bez poplatku za poskytnutie úveru
  • aj bez dokladovania príjmu
  • akceptujeme pôvodný znalecký posudok na dokončenú nehnuteľnosť
  • poistenie schopnosti splácať úver  s voľbou poistného rizika

Viac informácií

Reprezentatívny príklad pre hypoúver s poistením schopnosti splácať :

Chcete hypotéku vo výške 60 000 € a mať istotu počas splácania? Banka vám požičia aj na poplatok za zaradenie do poistenia schopnosti splácať úver na prvých 5 rokov vo výške 1 800 €. Celková výška úveru je 61 800 €, s dobou splácania 25 rokov a úrokovou sadzbou fixovanou na 3 roky vo výške 0,69 % p. a.*  Výška mesačnej splátky s poistením úveru je 224,34 €, počet mesačných splátok je 301, z toho prvá bude len splátka úrokov vo výške maximálne   35,54 €, mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 0 €, mesačný poplatok za vedenie U konta je 8 €**. Poplatok za vklad záložného práva k nehnuteľnosti do katastra je 66 €.
Ročná percentuálna miera nákladov je 1,25 %. Celková suma, ktorú musíte zaplatiť, je  69 811,54 €. Do celkovej sumy nie je započítaný poplatok za poistenie nehnuteľnosti.

* Úroková sadzba platí pre úver do výšky 80% z hodnoty zabezpečenia úveru, ak klient splní podmienky na vznik poistenia schopnosti splácať úver, pristúpi k poisteniu schopnosti splácať úver a bude si pravidelne na U konto mesačne poukazovať minimálne 1,5-násobok aktuálnej výšky splátky. V uvedenom prípade klientovi preplatíme náklady za ocenenie nehnuteľnosti, bytu do 150 €, rodinného domu do 210 €.
** Mesačný poplatok za vedenie U konta je 0 €, ak si na tento účet každý mesiac bude klient posielať príjem vo výške aspoň 400 €.

 

Spinning wheel animation

Loading