Povolené prečerpanie

Využite možnosť získať finančnú rezervu kedykoľvek budete potrebovať. Máte povolené prečerpanie v inej banke? Presuňte si ho k nám.

Povolené prečerpanie na účte je pohotová rezerva na vašom účte, ktorú máte kedykoľvek k dispozícii. Umožňuje vám preklenúť nečakané finančné potreby. Zriadenie povoleného prečerpania je v rámci balíka služieb k U kontu a k ničomu nezaväzuje. Záleží len od vás, či sa rozhodnete povolené prečerpanie čerpať.

Máte povolené prečerpania od iných poskytovateľov? Presuňte si ich k nám. Na základe posúdenia Vašej bonity vám môžeme zachovať aktuálnu výšku limitu až do výšky 6 000 EUR.  Nepožadujeme ani ručiteľa.

 

Získajte:

  • bezprostredne po založení bežného účtu (klient prechádza schvaľovacím procesom v banke)
  • možnosť čerpania v hotovosti aj bezhotovostne

 

TIP! Vďaka zriadeniu bežného účtu  v rámci U konta získate povolené prečerpanie v rámci balíka bez ďalších poplatkov.

Reprezentatívny príklad:

Povolené prečerpanie k U kontu je 30 EUR. Úroková sadzba je 14 % p. a. Poplatok za poskytnutie úveru je 0 EUR. Poplatok za vedenie U konta je 0 EUR/mesačne. Výška mesačnej splátky je 10,23 EUR. RPMN je 14,65 % p. a. Celková suma na úhradu je 30,69 EUR.

Povolené prečerpanie na účte sa poskytuje na dobu neurčitú. Reprezentatívny príklad je vypočítaný za predpokladu, že doba trvania úveru je 3 mesiace.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo