Chcem si vybaviť hypotéku vo výške EUR.
Hodnota nehnuteľnosti je EUR.
Hypotéku dokážem splatiť za rokov.
V domácnosti žijú osoby a príjem všetkých žiadateľov spolu je EUR mesačne.
Mesačné splátky existujúcich úverov sú vo výške EUR a maximálny úverový limit na kreditnej karte a kontokorentoch je EUR.Pravidelné splátky úverov celej domácnosti sú vo výške EUR.


Double click to edit calculator result component

Prečo si objednať hypoúver?

  • Požičiame vám na kúpu, výstavbu, rekonštrukciu bytu či  rodinného domu, alebo na refinancovanie už poskytnutého hypoúveru až do 100 % bankou uznanej hodnoty nehnuteľnosti (pre úvery nad 80 % z hodnoty založenej nehnuteľnosti platí limit, že ich banka môže poskytnúť len 40 % zo všetkých ňou poskytnutých úverov v kalendárnom štvrťroku)
  • Splátky si môžete rozložiť až na 30 rokov
  • Hypotéky na bývanie s úrokovými sadzbami už od 0,89 % p.a. pre fixáciu na 3 roky, 1,29 % p.a. na 5 rokov, 1,69 % p.a na 7 rokov a 1,99 %  p.a. a pri fixácii na 10 rokov  
  • V spolupráci s vybranými stavebnými spoločnosťami vám ponúkame hypoúver na kúpu bytu alebo domu vo výstavbe. So širokou ponukou nehnuteľností postavenými našimi partnermi si nové bývanie vyberiete ľahko v lokalite, v akej túžite bývať.

 

Viac informácií

 

Reprezentatívny príklad pre hypoúver s poistením schopnosti splácať :

Celková výška úveru je 60000 €, s dobou splácania 30 rokov a úrokovou sadzbou fixovanou na  10 rokov   vo výške 0,89 % p. a.*  Výška mesačnej splátky je 189,97 €, počet mesačných splátok je 361, z toho prvá bude len splátka úrokov vo výške maximálne  44,50€, mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 0 €, mesačný poplatok za vedenie U konta  prípade nesplnenia podmienok pre jeho vedenia zdarma je 8 €**, mesačný poplatok za poistenie schopnosti splácať úveru je 18 €. Poplatok za vklad záložného práva k nehnuteľnosti do katastra je 66 €.
Ročná percentuálna miera nákladov je 1,83 %. Celková suma, ktorú musíte zaplatiť  je  €. Do celkovej sumy nie je započítaný poplatok za poistenie nehnuteľnosti.

* Úroková sadzba platí pre úver do výšky 80% z hodnoty zabezpečenia úveru, ak klient splní podmienky na vznik poistenia schopnosti splácať úver, pristúpi k poisteniu schopnosti splácať úver a bude si pravidelne na U konto mesačne poukazovať minimálne 1,5-násobok aktuálnej výšky splátky. V uvedenom prípade klientovi preplatíme náklady za ocenenie nehnuteľnosti, bytu do 150 €, rodinného domu do 210 €.
** Mesačný poplatok za vedenie U konta je 0 €, ak si na tento účet každý mesiac bude klient posielať príjem vo výške aspoň 400 €

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo