Chcem si vybaviť hypotéku vo výške EUR.
Hodnota nehnuteľnosti je EUR.
Hypotéku dokážem splatiť za rokov.
V domácnosti žijú osoby a príjem všetkých žiadateľov spolu je EUR mesačne.
Mesačné splátky existujúcich úverov sú vo výške EUR a maximálny úverový limit na kreditnej karte a kontokorentoch je EUR.Pravidelné splátky úverov celej domácnosti sú vo výške EUR.


Double click to edit calculator result component

   Prečo si objednať hypotéku?

   • Požičiame vám na kúpu, výstavbu, rekonštrukciu bytu či  rodinného domu, alebo na refinancovanie už poskytnutej hypotéky až do 100 % bankou uznanej hodnoty nehnuteľnosti
   • Splátky si môžete rozložiť až na 30 rokov
   • Hypotéky na bývanie s úrokovými sadzbami už od 0,99 % p.a. pre fixáciu na 3 roky, 1,29 % p.a. na 5 rokov, 1,59 % p.a na 7 rokov a 1,89 %  p.a. a pri fixácii na 10 rokov  
   • V spolupráci s vybranými stavebnými spoločnosťami vám ponúkame hypoúver na kúpu bytu alebo domu vo výstavbe. So širokou ponukou nehnuteľností postavenými našimi partnermi si nové bývanie vyberiete ľahko v lokalite, v akej túžite bývať.

   Verzia pre tlač: Produktový list

   Viac informácií

   Reprezentatívny príklad: Chcete hypotéku vo výške 60 000 € a mať istotu počas splácania? Banka vám požičia aj na poplatok za zaradenie do poistenia schopnosti splácať úver na prvých 5 rokov vo výške 1 800 €. Celková výška úveru je 61 800 €, s dobou splácania 25 rokov a úrokovou sadzbou fixovanou na 3 roky vo výške 0,99 % p. a.* Výška mesačnej anuitnej splátky s poistením úveru je 232,63   €, počet mesačných splátok je 301, z toho prvá bude len splátka úrokov vo výške  50,99 €, mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 1,79 €, mesačný poplatok za vedenie U konta je 8 EUR, ročná percentuálna miera nákladov je 1,61 %. Celková čiastka, ktorú musíte zaplatiť za úver vrátane U konta, je 72 786,78 €.

   *Informácie o úrokovej sadzbe: Úroková sadzba 0,99 % p.a. je platná 3 roky, pri poskytnutí úveru do výšky maximálne 80 % z hodnoty poskytnutého zabezpečenia a zohľadňuje zľavy z titulu aktívneho používania osobného účtu a kreditnej karty v UniCredit Bank a uzavretia poistenia schopnosti splácať.

   Toto oznámenie slúži výlučne na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy.

   Smart Banking
   Smart Banking

   - jednoduchý a pohodlný spôsob ovládania účtu

   - najrýchlejšie prihlásenie pomocou odtlačku Vášho prstu

   - zadarmo pre všetky účty

   - výrazne šetrí poplatky za transakcie

   or or
   Spinning wheel animation

   Loading