Chcem si vybaviť hypotéku vo výške EUR.
Hodnota nehnuteľnosti je EUR.
Hypotéku dokážem splatiť za rokov.
V domácnosti žijú osoby a príjem všetkých žiadateľov spolu je EUR mesačne.
Mesačné splátky existujúcich úverov sú vo výške EUR a maximálny úverový limit na kreditnej karte a kontokorentoch je EUR.Pravidelné splátky úverov celej domácnosti sú vo výške EUR.


Double click to edit calculator result component

Prečo si objednať hypoúver?

  • Požičiame vám na kúpu, výstavbu, rekonštrukciu bytu či  rodinného domu, alebo na refinancovanie už poskytnutého hypoúveru až do 100 % bankou uznanej hodnoty nehnuteľnosti (pre úvery nad 80 % z hodnoty založenej nehnuteľnosti platí limit, že ich banka môže poskytnúť len 40 % zo všetkých ňou poskytnutých úverov v kalendárnom štvrťroku)
  • Splátky si môžete rozložiť až na 30 rokov
  • Hypotéky na bývanie s úrokovými sadzbami už od 0,89 % p.a. pre fixáciu na 3 roky, 1,29 % p.a. na 5 rokov, 1,69 % p.a na 7 rokov a 1,99 %  p.a. a pri fixácii na 10 rokov  
  • V spolupráci s vybranými stavebnými spoločnosťami vám ponúkame hypoúver na kúpu bytu alebo domu vo výstavbe. So širokou ponukou nehnuteľností postavenými našimi partnermi si nové bývanie vyberiete ľahko v lokalite, v akej túžite bývať.

 

Verzia pre tlač: Produktový list

Viac informácií

Reprezentatívny príklad: Chcete  hypotéku vo výške 60 000 € a mať istotu počas splácania? Banka vám požičia aj na poplatok za zaradenie do poistenia schopnosti splácať úver na prvých 5 rokov vo výške 1 800 €. Celková výška úveru je 61 800 €, s dobou splácania 25 rokov a úrokovou sadzbou fixovanou na 3 roky vo výške 0,89 % p. a.* Výška mesačnej splátky s poistením úveru je 229,84 €, počet mesačných splátok je 301, z toho prvá bude len splátka úrokov vo výške 45,84 €, mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 1,79 €, mesačný poplatok za vedenie U konta je 8 €**. Poplatok za vklad  záložného práva k nehnuteľnosti do katastra je  66 €. Ročná percentuálna miera nákladov je 1,52 %. Celková suma, ktorú musíte zaplatiť, je 72 010,63 €.  Do celkovej sumy  nie je započítaný poplatok za  poistenie  nehnuteľnosti.

* Úroková sadzba platí pre úver do výšky 80% z hodnoty zabezpečenia úveru, ak klient splní podmienky na vznik poistenia schopnosti splácať úver, pristúpi k poisteniu schopnosti splácať úver a bude si pravidelne na U konto mesačne poukazovať minimálne 1,5-násobok aktuálnej výšky splátky. V uvedenom prípade klientovi preplatíme náklady za  ocenenie nehnuteľnosti , bytu do 150 €,  rodinného domu do 210 €. 

** Mesačný poplatok za vedenie U konta je 0 €, ak si na tento účet každý mesiac bude klient posielať príjem vo výške aspoň 400 €.

 

 

 

Spinning wheel animation

Loading