Pracujte s nami

#robmetonacomzalezi

V UniCredit veríme v banku pre všetko, na čom záleží. Spolu so všetkými našimi zamestnancami sa zaväzujeme robiť to, na čom záleží pre našich klientov, komunity a zamestnancov, čo znamená poskytovať reálne riešenia skutočných potrieb, aby sme dosiahli hmatateľné výsledky.

#robmetonacomzalezi je podstatou toho, kým sme a kým chceme byť. Toto je prísľub UniCredit pre súčasných a budúcich zamestnancov.

Čo znamená #robmetonacomzalezi?

Založit si U-konto online

Budujme spolu našu budúcnosť 

Všetci prispievame k nášmu spoločnému úspechu. Pretvárame náš spôsob práce a nachádzame jednoduché riešenia zložitých problémov vďaka odhodlaniu, tvorivosti a inovácii.

Smart Banking - vaše finance vždy po ruce

Spojme sa prostredníctvom medzinárodnej diverzity

Naša kultúra inklúzie nás inšpiruje k spolupráci a rastu na globálnej úrovni zdieľaním rôznych skúseností. Našu komunitu obohacuje každý hlas, kultúra a skúsenosť: Jedna banka, jeden UniCredit.

Založit si U-konto online

Dostaňme z ľudí to najlepšie

Naši zamestnanci sú naším hlavným prínosom, sú oveľa viac ako len zamestnanci. Podporujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, vytvárame podporné a dynamické pracovné prostredie.

Smart Banking - vaše finance vždy po ruce

Umožnime našim zamestnancom rásť

Vyzývame našich zamestnancov, aby prekročili svoje očakávania a dosiahli ešte väčšie ciele. Investujeme do profesionálneho a osobného rozvoja prostredníctvom príležitostí na vzdelávanie a rast.

Pretože vy v UniCredit môžete niečo dosiahnuť

 

Hľadáte pracovné prostredie, v ktorom záleží na kreativite a inováciách? Kde záleží na vašich nápadoch, snoch a ambíciách?


UniCredit vám ponúka náročné pracovné príležitosti a špecializované programy v rôznych lokalitách a obchodných oblastiach, od financií po IKT a bezpečnosť, a ponúka vám príležitosť vybudovať s nami Banku budúcnosti.


Viac informácií o našej spoločnosti a našich programoch nájdete v príslušnej sekcii kliknutím na rámček nižšie.


Prezrite si všetky naše pracovné príležitosti v skupine UniCredit v zahraničí  

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo