O UniCredit

Naša stratégia je jednoznačná a dlhodobá: UniCredit je a naďalej aj ostane jednoduchou úspešnou paneurópskou komerčnou bankou, s úspešnou divíziou firemného a investičného bankovníctva, ktorá rozsiahlej klientskej základni, ktorú tvorí 26 miliónov klientov, poskytuje jedinečné služby svojej siete v západnej, strednej a východnej Európe.

 

UniCredit ponúka svojim klientom odborné znalosti na lokálnej i medzinárodnej úrovni a poskytuje im bezkonkurenčný prístup k popredným bankám na 14 hlavných trhoch prostredníctvom svojej európskej bankovej siete v Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku a Turecku.

 

UniCredit pomocou medzinárodnej siete zastúpení a pobočiek poskytuje služby klientom v ďalších 18 krajinách na celom svete.


Profil spoločnosti

UniCredit profil spoločnosti k júnu 2018

⇓ Stiahnite si profil spoločnosti

 


Jednoducho úspešná celoeurópska komerčná banka

Ako "Jedna banka, jedna UniCredit" celá skupina pôsobí ako jeden tím na všetkých svojich trhoch a obchodných divíziách s cieľom zmeniť výzvy súčasného scenára na príležitosti.


Spinning wheel animation

Loading