Kurzový lístok

27.10.2016  Nákup Predaj
CZK 27,7250  26,3710 
USD 1,1200  1,0650 
Úplný kurzový lístok

Bezpečnosť a diskrétnosť

Privátne bankovníctvo chráni Vaše súkromie a majetok

Základom týchto služieb je Váš vlastný privátny bankár, ktorý je spoľahlivým a pohodlným spojením s UniCredit Bank. Jeho poslaním je poskytovať kvalifikované, komplexné služby a starostlivosť o Váš majetok a financie, a to podľa Vašich predstáv, potrieb a požiadaviek.

Stále ste to Vy, kto má plnú kontrolu nad svojím majetkom, privátny bankár Vás len odbremení od technických postupov a povinností.

Privátny bankár sa stará preto, aby ste sa nemuseli starať Vy a mali tak viac času na svoju rodinu, prácu a záľuby.

Diskrétnosť na prvom mieste

Usilujeme sa o budovanie partnerstva založeného na dôvere, diskrétnosti a transparentnosti. Diskrétnosť zabezpečujeme prostredníctvom zakódovania účtov, ku ktorým má povolený prístup iba Váš privátny bankár.

Okrem toho, privátny bankár poskytuje svoje odborné služby tam, kde Vám to najviac vyhovuje - v súkromí domova, u Vás v kancelárii alebo v diskrétnych priestoroch privátneho bankovníctva našich obchodných miest. Samozrejmosťou je, že máte prístup k produktom a službám, ktoré nie sú dostupné bežnej klientele. Rovnaké služby a produkty sú dostupné aj Vašim najbližším, pretože privátne bankovníctvo je zároveň aj rodinné bankovníctvo.