Spotrebný úver pre vysokoškolákov

Štúdium na výške niečo stojí. Notebook, zahraničné stáže, poplatky za kurzy, knihy ... ani internát, či cestovné nie je zadarmo.

Poznáme riešenie. S naším spotrebným úverom si užijete študentský úver so všetkým čo k tomu patrí. Až do 10 000 EUR a s možnosťou odkladu splátok.

Podmienky

  • Úver ti poskytneme vo výške od 650 až do 10 000 €.
  • O úver môže požiadať každý vysokoškolský študent (občan SR) denného štúdia VŠ akreditovanej na Slovensku vo veku od 18 rokov.
  • Čo sa papierovačiek týka, tak stačí keď donesieš:
  • Prítomnosť rodičov je povinná, ale do 2 000 € bez dokladovania ich príjmu.
  • U nás vieš, na čom si. Úroková sadzba pre tento úver je pre všetkých v rovnakej výške. Garantujeme, že počas splácania sa nebude meniť.

Úver môžeš splácať 1 až 5 rokov. Môžeš si zvoliť odklad splátok istiny počas štúdia (max. na 5 rokov) a splácať len úroky. Pri väčšine úverov je to iba niekoľko € mesačne. 
  • Požičanú časť (istinu) môžeš splácať  okamžite po poskytnutí úveru alebo si splátky istiny odložíš, až kým skončíš školu (v 1. ročníku teda až na 5 rokov).

 

Reprezentatívny príklad: chceš si požičať 6 000 € a mať istotu počas splácania? Banka ti požičia aj na poplatok 1 008 € za zaradenie do poistenia schopnosti splácať úver, ktorým si poistíš splátky úveru na celé obdobie jeho splácania. Celková výška úveru je 7 008 €, s dobou splácania 7 rokov a fixnou úrokovou sadzbou 9,50 % p. a.. Výška mesačnej splátky s poistením úveru je 114,54 €, mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 0,58 €, ročná percentuálna miera nákladov je 15,85 % a celková suma, ktorú splatíš 84 splátkami, je 9 670,66 €.
Prípadné uzavretie zmluvy alebo uskutočnenie transakcie je viazané na získanie potrebných interných schválení v rámci banky a na podpísanie príslušnej zmluvnej dokumentácie. 
 Toto oznámenie slúži len na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy.
 

 

 

<p>&nbsp;</p>