Projekt TRI KOCKY

Projekt 3 nízkopodlažných bytových domov TRI KOCKY sa nachádza na Námestí Ludvíka Svobodu v Banskej Bystrici. Táto lokalita sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou. K dispozícii je neďaleká zastávka najhlavnejších autobusových a trolejbusových liniek, obchody, služby, parkovisko, kultivované a príjemné okolie bytových domov. V blízkosti sa nachádzajú všetky typy škôl, od materskej po univerzitu. Len pár desiatok metrov je vzdialená Laskomerská dolina, vyhľadávané miesto pre oddych a relax v prírode, pritom do centra mesta sa dostanete chôdzou ani nie za 15 minút. V tesnej blízkosti sa nachádzajú aj obľúbené športové areály a v dosahu je nemocnica F. D. Roosevelta aj pošta.

V súčasnosti prebieha predaj bytov rôzneho typu od 18 až po 60 m2 v prvom z troch plánovaných bytových domov vo vznikajúcom rezidenčnom centre. Do štandardnej výbavy bytov patrí aj optické pripojenie, pomocou ktorého sa budete môcť pohodlne a rýchlo pripojiť na internet alebo sledovať digitálnu televíziu.

Toto centrum poskytne moderné a dostupné bývanie pre každého. Jeho súčasťou bude aj veľké parkovisko a viaceré oddychové zóny určené na relax pre vás, vašich najbližších i najmenších členov rodiny. Byty už vo fáze svojej prípravy oslovili mnohých záujemcov, ktorí hľadajú pohodu a dostupnosť. Môžete sa k nim pridať aj vy.

Viac informácií

http://www.itreal.sk/

Tri Kocky

Kontaktná pobočka

Pobočka Banská Bystrica
Nám. SNP 18, 974 01  Banská Bystrica

Peter Likavec
riaditeľ retailovej pobočky
Tel.: 048 471 9706
Mobil: 0918 501 631
e-mail: peter.likavec@unicreditgroup.sk

Na vybavenie úveru stačí, ak banke predložíte:

  • preukaz totožnosti,
  • potvrdenie o príjme,
  • výpisy z banky za obdobie 3 mesiacov,
  • návrh Kúpnej zmluvy (Zmluvy o budúcej zmluve)