Kurzový lístok

26.10.2016  Nákup Predaj
CZK 27,6930  26,3410 
USD 1,1140  1,0580 
Úplný kurzový lístok

Viac ako 10 000 dôvodov na kreditku!

VÝHODY KREDITNEJ KARTY VISA Classic Sphere

UniCredit Bank vám teraz dáva viac ako 10 000 dôvodov na novú kreditku!

Získajte vďaka novej VISA Classic Sphere:

  • viac ako 10 000 obchodných miest v SR a ČR
  • výhody a zľavy od 5 do 30 % ... a viac,
  • možnosť úspory niekoľko sto Eur ročne
  • 45 dní bez úročenia a výhodný úrok pre nových klientov len 16,9 % **,
  • zaradenie do vernostného programu Program pre verných,
  • prefinancovanie kreditnej karty inej banky,
  • bezplatné zriadenie a používanie služby elektronického bankovníctva Online Card,
  • prevod finančných prostriedkov cez call centrum UniTel
  • bezkontaktná technológia PayWave - rýchlejšie vykonanie platby (do 20 EUR nevyžaduje zadávanie PIN kódu).

Získajte viac s vernostným programom Sphere card

Vďaka vernostnému programu Sphere card môžete využívať zľavy od 5 do 30 % už na viac ako 10 000 obchodných miestach v SR a ČR. Využívajte zľavy v širokom spektre oblastí vďaka kreditnej karte VISA Classic Sphere celých 365 dní v roku. Stačí, keď sa pred platením preukážete vašou kreditnou kartou obsluhujúcemu personálu..
Chcete byť včas informovaní o novinkách, zaujímavostiach a špeciálnych akciách vernostného programu Sphere card? Stači sa zaregistrovať TU a priamo do e-mailu budete dostávať elektronický newsletter e-NEWS Sphere card.
Kompletný a aktuálny katalóg poskytovateľov výhod a zliav nájdete na www.sphere.sk.

Card Balance Transfer - Prejdite s vašou kreditkou k nám

Ak požiadate o VISA Classic Sphere, získate výhodnejší úrok a prostredníctvom úverového limitu tak môžete splatiť úver z kreditnej karty v inej banke za výhodnejších podmienok.

Viac informácií nájdete TU.

Zaplaťte vaše účty kreditkou

Využite možnosť zaplatiť bežné výdavky prevodom z vášho úverového účtu prostredníctvom bezplatnej služby UniTel. Túto službu vám aktivujeme na ktorejkoľvek pobočke.

Program pre verných

S vernostným programom od UniCredit Bank môžete na transakciách s kreditnou kartou VISA Classic Sphere ušetriť ešte viac. Ak počas zúčtovacieho obdobia dosiahne objem bezhotovostných transakcií na vašom kartovom účte minimálne 359 EUR vrátime vám mesačný poplatok za hlavnú kartu. Viac informácií o Programe pre verných získate tu.

Služba Online Card

S VISA Classic Sphere môžete bezplatne používať službu elektronického bankovníctva Online Card. Vďaka nej získate komplexný prehľad o kreditnej karte (informácie o transakciách, o výške úverového rámca, o detailoch z posledného výpisu, o výške minimálnej splátky, či o dátume splatnosti).

Kreditná karta VISA Classic Sphere.jpg 

 

** S kreditnou kartou VISA Classic Sphere získate výhodnú variabilnú úrokovú sadzbu len 16,9 %. Za predpokladu čerpania limitu kreditnej karty vo výške 2 000 € a pri jeho splatení za 12 mesiacov, bude vaša mesačná splátka 182,31 € a poplatok za kartu 2,29 € mesačne. Ročná percentuálna miera nákladov je 21,10 %. Celková čiastka vrátane poplatku, ktorú 12 splátkami splatíte, bude 2 215,20 €.