MasterCard Elite program

Elite program

MasterCard® ELITE program predstavuje súbor benefitov, odmien a iných služieb poskytovaných za určitých podmienok držiteľom prémiových kariet MasterCard Gold a firemných kariet MasterCard Business a MasterCard Business Gold.

Vďaka MasterCard® ELITE programu môžete využívať ponuky vybraných reštaurácií, módnych značkových obchodov, beauty & wellness centier a mnohých ďalších partnerov ponúkajúcich atraktívny tovar či služby na tých najlepších adresách. Ďalej máte k dispozícii široké spektrum asistenčných služieb nášho MasterCard® Nonstop Alarm centra.

Na využitie tejto skvelej ponuky benefitov stačí platiť za nákupy v partnerských obchodoch programu MasterCard® ELITE prémiovou kartou MasterCard Gold alebo firemnou MasterCard Business a MasterCard Business Gold a predložiť pri platení identifikačnú kartu ELITE programu.

Zároveň získate možnosť zaregistrovať sa na stránkach www.eliteprogram.sk  a získať ešte ďalšie výhody navyše (napr. vstupenky na predpremiéry filmov a pod.). Samotná registrácia však nie je nutnou podmienkou členstva.

MasterCard® Nonstop Alarm centrum

Služby MasterCard® Nonstop Alarm centra sú určené exkluzívne pre členov MasterCard® ELITE programu a zahŕňajú nasledujúcu ponuku služieb:

Chcete zarezervovať stôl vo vašej obľúbenej reštaurácii? Chcete potešiť svojho partnera a zabezpečiť donášku kvetín a iných darčekov? Potom využite služby Concierge asistencie:

 

 - informácie o golfových ihriskách vrátane zabezpečenia rezervácie

- informácie o hoteloch vrátane zabezpečenia rezervácie izby či apartmánu

- informácie o kultúrnych akciách a zabezpečenie vstupeniek

- informácie o reštauráciách a zabezpečenie rezervácie vašej slávnostnej večere

- pomoc pri doručení kvetín adarčekov

 

Ak máte doma, na chate či v kancelárii urgentný problém technického rázu

a potrebujete poradiť, využite služby Home asistencie. Pomôžeme vám zabezpečiť architekta, upratovacie služby, elektrikára, truhlára alebo pre vás zabezpečíme tzv. hodinového manžela:

- technické pohotovostné služby (elektrikár, pokrývač, plynár, kúrenár atď.)

- sprievodné služby (sťahovacie firmy, tesár, architekt atď.)

- informačné služby (opravy spotrebnej elektroniky, informácie o autorizovaných servisoch atď.)

Potrebujete ísť na služobnú cestu do zahraničia a na poslednú chvíľu sa vám pokazilo vaše auto? Neváhajte a obráťte sa na našu Auto asistenciu. Zabezpečíme opravu vášho vozidla na mieste poruchy, odtiahnutie vozidla, zabezpečenie náhradného vozidla a ďalšie služby:

- zabezpečenie opravy vozidla na mieste poruchy (drobné opravy)

- zabezpečenie odtiahnutia motorového vozidla

- zabezpečenie zapožičania náhradného vozidla

- poradenstvo motoristom

- odovzdanie odkazu osobe, ktorá má byť upozornená na ťažkosti oprávnených osôb atď

 

Ak máte starosť o svoj ​​zdravotný stav či svojich blízkych alebo chcete len získať informácie o rizikách spojených s cestou do zahraničia? Neváhajte a kontaktujte Medical asistenciu, kde Vám poradia vybraní špecialisti. Ponuka Medical asistencia ponúka nasledujúce druhy služieb:

- konzultácie zdravotného stavu poisteného - postup pri zdravotných ťažkostiach, odporúčanie ďalšieho postupu

- vysvetlenie bežne používaných pojmov v zdravotníctve

- vysvetlenie nálezov z odborných vyšetrení a účelu jednotlivých vyšetrení

- informácie o liekoch a ich účinkoch; rady pre tehotné ženy a matky po pôrode

- informácie pred cestou do zahraničia - odporúčanie nutného očkovania a poučenie o zdravotných rizikách pre danú lokalitu

 

*( pri zadaní požiadavky na poskytnutie služieb MasterCard® Nonstop Alarm centra vždy uveďte identifikačné číslo svojej karty ELITE. Za služby zabezpečené prostredníctvom MasterCard® Nonstop Alarm centra nemusíte platiť v hotovosti, ale môžete využiť kartu MasterCard®.)