Kurzový lístok

25.10.2016  Nákup Predaj
CZK 27,7000  26,3480 
USD 1,1170  1,0620 
Úplný kurzový lístok

Investičné produkty

Banner Pioneer Investments

Chceli by ste neustále zhodnocovať svoje financie a to s čo možno najvyšším ziskom? UniCredit Bank prináša možnosť investovať do niekoľkých druhov podielových fondov. Je len na vašom výbere, aký dlhý čas necháte svoje financie zhodnocovať.

Vklady so štrukturovaným výnosom
Chcete mať možnosť dosiahnutia vyšších výnosov, ale nechcete príliš riskovať? Vklady so štruktúrovaným výnosom v sebe spájajú to najlepšie z klasických vkladových a investičných produktov. Ponúkajú kombináciu bezpečnosti termínovaných vkladov a možnosti zhodnotenia podielových fondov.

Podielové fondy Pioneer Investments
Podielové fondy Vám môžu ponúknuť zaujímavé výnosy a pritom nepotrebujete investovať vysoké čiastky. Na rozdiel od termínovaného vkladu môžete z investície kedykoľvek vystúpiť a obdržať jej aktuálnu hodnotu. Zverené finančné prostriedky investujeme do kvalitných cenných papierov (napr. akcií, dlhopisov), ktoré majú predpoklad dlhodobého rastu hodnoty.

Investovanie pre deti - Pioneer UniPack Junior
UniCredit Bank ponúka pre svojich detských klientov investičné sporenie Pioneer UniPack Junior, do ktorého sa môže zapojiť každý už od sumy 25 EUR alebo 25 USD. Investičný sporiaci balík ponúka okrem možnosti zvoliť si svoj vlastný systém investície aj ďalšie výhody – investícia nie je časovo obmedzená a je možné zvoliť si dĺžku sporenia.

Pravidelné investovanie – RYTMUS
Program pravidelného investovania RYTMUS je životný investičný program, ktorý vytvára výnos (rentu) nevyhnutnú pre zabezpečenie budúcnosti a pokrytie významných životných potrieb ako je kúpa auta, atraktívna dovolenka, zariadenie bytu, či finančná rezerva pre prípad straty zamestnania.

Obchodovanie  s cennými papiermi
Unicredit Bank ponúka sprostredkovanie obchodov s cennými papiermi. Svojich klientov zastupujeme na verejných, príp. neverejných trhoch s cennými papiermi. Ponuka brokerských služieb predstavuje sprostredkovanie investícií do dlhopisov, akcií, štátnych pokladničných poukážok a ďalších verejne obchodovateľných cenných papierov.