Black Friday

Produkt_banner2

Ponuka platí len do 9. decembra 2016!

Som klient 

Vážime si našich klientov a vernosť odmeňujeme!

Využite špeciálnu ponuku a objednajte si špičkový smartphone HUAWEI P9 lite Dual SIM za jedinečných podmienok.

Ako náš verný klient ste obdržali e-mailom svoj jedinečný zľavový kód na nákup elegantného smartfónu za zvýhodnených podmienok.

Pokiaľ si však objednáte smartphone teraz v rámci Black Friday kampane ponúkame smartphone ešte výhodnejšie a to za cenu 204 eur!

Neváhajte a objednajte si do 9. 12. ešte výhodnejšie!

Nenašli ste ponuku vo svojej e-mailovej schránke? Informujte sa na našej Infolinke 800 14 00 14 alebo v našej pobočke. Skvele hodnotený smartphone Huawei P9 lite Dual SIM ponúka nielen dokonalý vzhľad, ale tiež aj jedinečný zvuk a kvalitné fotografie vďaka 13MPx fotoaparátu.

Zaujala Vás naša ponuka a nemáte dostatok financií? Získajte telefón s úrokovou sadzbou 0 % p. a. vďaka našej kreditnej karte. Môžete platiť napríklad 17 EUR mesačne počas 12 mesiacov.

Stačí na pobočke pri otvorení U konta požiadať o kreditnú kartu.

Mám záujem

Mám záujem o U konto

U konto teraz s ponukou smartfónu za ešte výhodnejšiu cenu!

Extra zľavaZaložte si U konto s výbermi zadarmo zo všetkých bankomatov v SR aj v zahraničí a získajte špičkový smartfón napríklad za 17 eur mesačne na 12 mesiacov  s financovaním s 0 %  p.a. úrokom kreditnou kartou UniCredit Bank.

Jedinečná cena 204 eur platí pre našich klientov len do 9. 12. 2016! Skvele hodnotený smartfón Huawei P9 lite Dual SIM ponúka nielen dokonalý vzhľad, ale aj jedinečný zvuk a skvelé fotografie vďaka 13MPx fotoaparátu.

Mám záujem

Uvažujem o PRESTO Úvere

až 20 percent

PRESTO Úver teraz so zľavou z úrokovej sadzby až 20 %

Snažíme sa, aby ste si s naším PRESTO Úverom splnili svoje priania alebo získali nižšie splátky. Preveďte svoje úvery k nám a plaťte ešte menej vďaka nižšej úrokovej sadzbe od 3,9 % p. a. Teraz navyše s možnosťou získať k úveru nad 7 200 eur smartfón zadarmo.

Mám záujem

Chcel by som investovať

Investície teraz so zľavou 50 % na vstupnom poplatku!

50 percentPravidelné investície
Práve teraz je najlepší čas začať si plniť svoje sny - pravidelnými krokmi k ich realizácii. Teraz s 50 % zľavou na vstupnom poplatku.

Jednorazové investície
Nechajte svoje peniaze pracovať za vás a vložte ich ako jednorazové investície do fondov Pioneer. Teraz s 50 % zľavou na vstupnom poplatku.

Mám záujem
Reprezentatívny príklad pre PRESTO Úver: 
chcete si požičať 6 000 € a mať istotu počas splácania? Celková výška úveru vrátane poplatku 1 008 € za poistenie schopnosti splácať úver na celú dobu jeho splácania je 7 008 €, s dobou splácania 7 rokov a fixnou úrokovou sadzbou 3,90 % p. a. Výška mesačnej splátky s poistením úveru je 95,47 €, poplatok za poskytnutie úveru je 0,58 € mesačne, ročná percentuálna miera nákladov je 9,22 % a celková suma, ktorú splatíte 84 splátkami, je 8 072,52 €.

Podmienky získania smartfónu k PRESTO Úveru: smartfón HUAWEI P9 lite Dual SIM bude poskytnutý zadarmo v prípade dohodnutia úveru PRESTO Úver s dobou splatnosti min. 72 mesiacov, s poistením schopnosti splácať úver a s využívaním účtu v UniCredit Bank. Celková výška úveru (vrátane poistenia schopnosti splácať úver) musí byť minimálne v sume 7 200 €. Získanie smartfónu sa nevzťahuje na súčasných klientov s načerpaným PRESTO Úverom.

Smartfón HUAWEI P9 lite Dual SIM bude poskytnutý oficiálnym distribútorom spoločnosti Huawei Technologies (Slovak), s.r.o., za zvýhodnenú cenu 204 € v prípade otvorenia účtu U konta pre mladých, U konta, U konta TANDEM alebo U konta PREMIUM. Cenu 204 € bude možné uhradiť priamo distribútorovi v hotovosti alebo platbou platobnou kartou pri prevzatí. Ďalšou možnosťou je využitie financovania nákupu telefónu úverom s úrokovou sadzbou 0 % p. a. na dobu 12 mesiacov prostredníctvom kreditnej karty UniCredit Bank, kde jeden z variantov splácania môže byť 12 mesačných splátok vo výške 17 €. Minimálna splátka kreditnej karty je 5 % z vyčerpanej istiny. Uhradená splátka sa prioritne použije na splatenie sumy určenej na zaplatenie smartfónu s 0 %-nou úrokovou sadzbou.

Reprezentatívny príklad VISA Electron: úverový rámec je 300 €, úroková sadzba (p. a.) 17,7 %, výška mesačnej anuitnej splátky 27,46 €, RPMN – ročná percentuálna miera nákladov 19,2 %, počet mesačných splátok 12, celková suma splatená klientom 329,52 €. Ročná percentuálna miera nákladov bola vypočítaná za predpokladu nulového poplatku za kartu, čerpania limitu kreditnej karty vo výške 300 € a pri jeho splatení za 12 mesiacov. Metodika výpočtu RPMN nedovoľuje zohľadniť 0 % p. a. úrokovú sadzbu na prvých 12 mesiacov na financovanie telefónu. Toto oznámenie slúži len na informačné účely a nepredstavuje návrh na uzatvorenie zmluvy. Prípadné uzatvorenie zmluvy je viazané na získanie potrebných interných schválení a na podpísanie príslušnej dokumentácie. Ponuky platia do odvolania.